Aktualny czas: 27.05.2018, 11:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 598
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,916
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 598
W końcu obejrzałam, czas się powzniecać.

Przede wszystkim: utwór, który pojawił się podczas rozmowy Vergo z Lawem - nie kojarzę go z żadnego OSTa, który posiadam - czy ktokolwiek wie z jakiej to płyty?! Must have because of reasons.

Kin w całej okazałości - powiem, że jego rozmiar mnie... zaskoczył. Nie wydawało mi się, że Zoro mu sięga gdzieś do pępka O_o Zaskoczyła mnie też radocha jakiej doświadczyłam, gdy się chłopak poskładał do kupy. Chyba dopiero dziś sobie uświadomiłam jak strasznie lubię tego typa XD

A tak generalnie to bardzo przyjemny odcinek, moar! :3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
03.06.2013 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
RE: Odcinek 598
Odcinek prze-epicki. Vergo ma kotleta na twarzy, pewnie trzyma na czarną godzinę Big Grin. Co do samuraja to on też jest prze-epicki, chciałbym by dołączył do Słomkowych ale trzech szermierzy (Wliczając muzyka Brooka) było by jakoś nie tego moim zdaniem. Tja jestem trochę podzielony w tej kwestii. OST który leciał podczas gdy samuraj używał swoich cięć by pokonać slime'a i przeciąć ogień, namalował banana na mojej twarzy, bardzo szerokiego banana. A końcówka wyśmienita, już się nie mogę doczekać tej walki Big Grin Zoro jak zwykle badass xD dam odcinkowi 9/10 i mam nadzieję, że kolejne będą jeszcze lepsze Big Grin

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
03.06.2013 01:10
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
nie pasował ten kawałek do tego momentu, moim skromnym uchem : P
03.06.2013 20:59
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
To nowy kawałek. I to nie pierwszy ostatnio. Jeden na FI (grał np przy wyjściu luffiego z megalo) i na PH były już trzy! Ten przy Vergo, kolejny przy scenach z CC i jeszcze jeden bliżej poczatku arca.

Bardzo fajnie, bo Toei bardzo lubi mi uniemiliać oglądanie wrzucając na okrągło 10 tych samych kawałków w kółko. Serio, ten cały very very strongest już powoduje odruchy wymiotne u mnie, a kiedyś był moim ulubionym kawałkiem.

Przedstawienie Vergo było super, właśnie dzięki muzyce.
Kinemon przecinający ogień - bida.
Blue Walk - bida.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.06.2013 01:24 przez Dahaka.)
04.06.2013 01:23
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,916
Dahaka napisał(a):To nowy kawałek. I to nie pierwszy ostatnio. Jeden na FI (grał np przy wyjściu luffiego z megalo) i na PH były już trzy! Ten przy Vergo, kolejny przy scenach z CC i jeszcze jeden bliżej poczatku arca.

Hell yeah~! Znaczy się szykują nowy music and sound collection zapewne - nowe tracki na empedraja <szczęśliwe prosiakowate odgłosy> To mówisz, że więcej jest? Ino motyw muzyczny towarzyszący Czarkowi wyłapałam, ale tamten jakoś tak przyjęłam do wiadomości, bez echa jako nowy "chara theme" i tyla ;P Teraz te dwa pozostałe będę musiała wygrzebać XP

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
04.06.2013 14:05
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,864
Poziom ostrzeżeń: 20%
Jestem po odcinku i jestem zażenowany.

Od samego arcu, anime strasznie spoileruje, przez co wpływa to na kolejność wydarzeń. Nie podoba mi się to. Rozmowa o haki w tym odcinku nie miała sensu (o czym pisałem w poprzednim odcinku), skoro przez około 5 minut się dusili ,___,
Po drugie...
Spoiler: Niby było w tym odcinku, ale animowcy mogą inaczej to odebrać
Ściśnięte przez Vergo serce Lawa. DAFUQ?! Przecież tego nie powinno być! To powinno wyjść na jaw dopiero za 2, 3 odcinki.
Generalnie, odcinek kupsko.

Zawsze pamiętaj: jak musisz zobaczyć, kto ile ma w garnku,
robisz to tylko wyłącznie dlatego, że chcesz się upewnić, że jemu wystarczy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.06.2013 21:11 przez Devzan.)
04.06.2013 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,051
Poziom ostrzeżeń: 15%
A mi się odcinek jako odcinek bardzo podobał, olałem te nudne wstawki Ceasara i przemilcze to bo nic ciekawego tam nie było, lecz końcówka z Kinemonem i Zoro była wyśmienita a do tego moje The strongest ! xd Poczułem się jak w OP znowu Big Grin

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
16.06.2013 12:05

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama