Aktualny czas: 16.08.2018, 06:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 601
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
Odcinek 601
Shulolololo Jak tam opinia o nowym odcinku? Smile

Moim zdaniem był beznadziejny... Zero treści, poczatek jak zwykle nudny bo dzieciaki iPrzegadany. Masa przeciągania... Przemowa Ceasara przerywana jakimis beznadziejnymi obrazkami czarnych kukiełek i nikt nie wie po co Smiley zjadł cukierka... Dupa... :/

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.06.2013 17:47 przez fuszioms.)
23.06.2013 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
RE: Odcinek 601
odcinek, nudny ale jak to niewiadomo dlaczego zeżarł ? przecie Czarek wyraźnie powiedział że teraz ten gas będzie upgraded więc raczej idzie się domyśleć czemu zeżarł cuksa Big Grin

Spoiler :
oj drodzy państwo, w następnym odcinku jak pi*rdolnie, to zabije Big Grin ciekawe jak to pokażą oraz czy okazanie odnowienia się DF,tak jak pokazanie brokerów obejdzie się bez echa na forum
tak, nauczyłem się obsługiwać spoilery, możesz mi Komi cofnąć procenty Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.06.2013 19:28 przez jezmylord.)
23.06.2013 19:08
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Potwierdzam. Odcinek nudny jak cholera i sztucznie przeciągany. Poza końcówką nic nowego się nie stało praktycznie. Ale następny zapowiada się lepiejBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
23.06.2013 20:30
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 609
Ostatnio to tylko końcówki fajne.
23.06.2013 20:52
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,934
Poziom ostrzeżeń: 0%
A ja po raz ęty pomarudzę o animacji - jakoś w tym odcinku wyjątkowo mnie to raziło. Przypominać to zaczyna technikę z South Parka gdzie wycięty kształt bez jakichkolwiek modyfikacji jest tylko przemieszczany by udać ruch...
But jednego z Marines kopiący w drzwi bazy Czarka, maszerujące dzieci, kończyny uciekających przed Uśmieszkiem Zora, Sanjiego i Kina, czy sam goniący ich Smiley. Takie animacje to ja robię w GIMPie- wycinasz obrazek lassem a potem tylko "drag around, up and down, right-left, yay!". I gdzieś w odmętach wyobraźni słychać prosiakowaty śmiech Cartmana... Plus to co robią z twarzami postaci.... no na litość boską to nie są twarze, to są pokraczne mordy! Robinka, co oni Ci zrobili ;_; I nie pamiętam, w którym fragmencie odcinka to było, ale spłodzili artyści-animatorzy taki kadr ze zbliżeniem na twarz Czarka, gdzie na dobrą sprawę nie musieli rysować niczego poza jego twarzą, a on i tak ma "jedno oczko bardziej". Noż na litość boską, jak można do tego stopnia partaninę odstawiać >_< Pewno przeżywam to tak strasznie, bo właśnie z szefem zaczęłam oglądać serie od początku i różnica poziomów jest niezaprzeczalna i potwornie rażąca...

A poza tym, to dopisuję się do grona znudzonych. Tak jak w mandze dzieci mi nie przeszkadzały, wręcz uważałam je za ciekawe element historii, tak tutaj mam ich już dość - bezbarwna masa, na której spoczął przykry obowiązek zyskiwania na czasie... Smutek i żal. Już bym wolała, żeby to były halucynacje z niedożywienia :PPP

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
24.06.2013 14:56
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
Może jestem inny ale mi się te "przegadane" odcinki podobają. Oczywiście wolałbym drugą wielką wojnę xD albo jakąś wielka bitwę.
26.06.2013 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama