Aktualny czas: 15.11.2018, 13:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 605
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 605
0.8 chaptera. To już chyba mówi wszystko Big Grin

Nie ukrywam, że w mandze był to jeden z nudniejszych rozdziałów w okolicy(co nie znaczy, że był zły!) więc odcinek, który go nawet w pełni nie obejmuje ma ciężkie zadanie, żeby stać się fajnym.

No i się nie udało Big Grin

Pomijając ślamazarne tempo, to sama akcja wrażenia nie robi. Atak szermierzy to takie pierdu pierdu i robienie kolorowych kresek na ekranie. Tam na chwilę była jakaś bardziej dynamiczna scena, ale bez szału.
To samo z Luffy i jego koślawymi atakami. A G2 to już w ogóle zdzierżyć nie mogę, ostatnie większość ataków w g2 to "atakuje tak szybko, że aż nie widać jak się rusza". Lenistwo na maksa.
Nie to, żeby w mandze miało to jakoś większy power, bo Oda też zrobił z G2 bardziej standardową technike, niż przed TSem, ale w anime to po prostu durnie i nieefektownie wygląda.

Końcówka spoko, tu było okej, aczkolwiek rzygam już tym kawałkiem. Ile można słuchać tego samego w kółko Sad

Od następnego odcinka zaczynają się fajne rzeczy. Law vs Smoker zrobili ładnie, nie licząc przeciągania, więc mam nadzieje, że nie zmaszczą najfajniejszych scen.
21.07.2013 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 605
No odcinek rozciągany. I tak jak w mandze były same chapki co praktycznie tylko uciekają, tak i tu są takie wydłużane co jest nie fajne. Ale trza to przetrwać. Potem powinno być lepiejSmile

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
21.07.2013 21:12
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,943
Poziom ostrzeżeń: 0%
Mnie chyba piwa wspomagają, bo mi się w porównaniu z poprzednimi epami jakoś specjalnie nie dłużyło Tongue Jedno co, to scena z zamykaniem drzwi nieco przegięta (przez 5min są już NA SKRAJU ZAMKNIĘCIA!!!!oneoneleven) i Tashigi nawołująca do biegu jakaś taka niedorobiona... To jak zamarła z otwartą gębą na poczatku - to już mogli jej ją zamknąć Big Grin

I nie wiem czy to tylko moje zwidy, ale wydaje mi się jakby pocieniowane ładniej...

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.07.2013 05:41 przez okiren.)
22.07.2013 05:39
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
Eh, zamiast od samego początku alarmu zamykać powolutku drzwi, to przez długi czas był sam alarm i nagle w 1 min (ta... xD) się zamknęły. Albo tylko dla mnie to jest dziwne xD

Akcja z wyrzuceniem Tashigi była... dziwna? Nie oglądałem dokładnie już tej końcówki, ale to wyglądało tak jakby ją wrzucili na górę, a tamci mówili, że spadła z nieba Big Grin

Nie da się nie narzekać na dłużyzny ;_;

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
22.07.2013 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama