Aktualny czas: 17.12.2018, 21:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 606
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,943
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 606
To może tak z okazji braku odcinka w dniu dzisiejszym - jakieś przemyślenia z poprzedniego tygodnia? Tongue

Nie mogłam (i nadal nie mogę) łez Tashigi... wyglądają jak bukake Sad I w ogóle coś nie tak z buźką miała. Fujka, fe.

Upadająca łza kobiety <3 Uwielbiam tę kwestię Sanjiego, kilkakrotnie w mandze do tego kadru wracałam.

Co do walki Vergo z G5 to przyznam, że mnie zaskoczyła. Dość dynamicznie to zanimowali (reakcje i ataki żołnierzy, nie retrospekcje).

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.08.2013 07:20 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
04.08.2013 07:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
RE: Odcinek 606
Jedno mnie boli najbardziej w tym odcinku, a mianowicie najgorsza animacja jaką przyszło mi chyba zobaczyć w OP. Zwykle mnie to nie przeszkadzało, ale w tym odcinku normalnie się nie dało. Aczkolwiek śmiałem się jak widziałem oczy brązowego gdy smok ział ogniemTongue
Starcie Sanjiego z Vergo oraz ostatnia scena nawet mi się podobały, choć szału nie było.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
04.08.2013 08:39
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 232
Nie wiem czemu, ale zawsze tak się wciągam w wątek, że olewam jak co jest narysowane. To chyba bardziej przypadłość mango-czytaczy, patrzeć na kreskę.

A sam odcinek- świetny. Sanji staje w obronie damy, a Luffy znów daje w pałę Ceasarowi. Mam nadzieję, że tym razem powalczy trochę dłużej.

A Vergo przestał być zabawny jak tylko przestał gadać i zaczął walczyć. Nawet do końca nie rozumiem jego motywów. Tylko i wyłącznie dla kasy zdradził marynarkę?

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
08.08.2013 22:13
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nic ciekawego, tylko motyw z palacymi się stopami Luffy'ego i Smokerem, który "oszukiwał" xD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
08.08.2013 22:16
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,715
Guybrush T. Wood napisał(a):Tylko i wyłącznie dla kasy zdradził marynarkę?
Było już chyba mówione, kim tak naprawdę jest Vergo, czy jeszcze nie? Wydaje mi się, że to tak przy przesiadywaniu w klatce być powinno.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
08.08.2013 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
Guybrush T. Wood napisał(a):A Vergo przestał być zabawny jak tylko przestał gadać i zaczął walczyć. Nawet do końca nie rozumiem jego motywów. Tylko i wyłącznie dla kasy zdradził marynarkę?
E.... Nie wiem, czy to było w anime już, ale to było powiedziane.
Spoiler :
Vergo nie zdradził marynarki. On do niej wszedł już jako człowiek Dofli - od początku był po jego stronie. Po prostu Dofla go wsadzil do Marynarki, a ten dla niego przez 15 lat wspinał się po szczeblach kariery.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
08.08.2013 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 232
O kurde, rzeczywiście, było o tym mówione, jak mogłem zapomnieć. Pamiętałem, że Law pracował dla DD, (o tym też była już mowa) ale kompletnie zapomniałem o Vergo.

Nie wiem, jak dla mnie za dużo tych wrogów, co siedzą długo w 1 miejscu, a potem jak gdyby nigdy nic wszystkich zdradzają bez grama przyzwyczajenia. Takiemu Haczykowi wystarczył 1 dzień ze Słomianymi, żeby się nawrócić. Ba, Ginowi wystarczyła micha od Sanjiego, żeby postawić się Don Kriegowi. Bon Clay, jeden z najlepszych ludzi Crocodile'a (w końcu był nr 2) też szybko zbratał się ze Słomkowymi.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
09.08.2013 17:04

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama