Aktualny czas: 12.12.2018, 16:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 607
Autor Wiadomość
kaguraa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Odcinek 607
11.08.2013 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,728
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 607
Jestem pod tak ciężkim wrażeniem jak genialnie jest wykonany ten odcinek, że aż nie potrafię ubrać tego w słowa.
Przede wszystkim nutka z powtórki jak Vergo ich okłada, nutka jak Sanji walczy z vergo, coś nowego coś miłego.
No i oczywiście KRESKA. Wow! Cóż za poprawa! Co za animacja, dynamizm, miazga! Jak tak mają wyglądać odcinki po tygodniowej przerwie to ja chcę by wychodziły raz na 2 tygodnie! Te żywe kolory, gra świateł, odblaski przy Gear 2, nie mam słów jak świetnie zostało pokazane utwardzenie, a scena gdy Vergo ma uderzyć Sanjiego i mamy dynamiczny przeskok na ogień i Luffy'ego nadaje się jak znalazł na dobry amv. I ten ogień! Kurczę, Ft wymięka. Miazga!
Fakt faktem, właściwy odcinek zaczyna się od 7 minuty no i trochę za dużo tej zabawy z Caesarem (a masz masz masz) ale jak to wszystko jest pięknie pokazane!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2013 12:13 przez Komimasa.)
11.08.2013 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Zobacz, co to beznadziejne anime z Tobą robi Sad Dostajesz odcinek, który w każdej innej serii byłby uznany za po prostu dobry, ale przy żenującym poziomie OP okazuje się, że to jakościowe objawienie!

Tak odcinek był ŚWIETNY jak na standardy OP, ale nie oszukujmy się, do szczytowych odcinków Naruto, Blicza, Gintamy, Huntera to startu nie ma i w tamtych szeregach byłby uznany za po prostu dobry/bardzo dobry.

No i niestety najgorsze jest to, że za tydzień wracamy pewnie do "starego dobrego" OP.

PS. przerwy nie mają żadnego wpływu na jakość anime, tydzień w te czy we wte różnicy nie robi, bo jeden odcinek zazwyczaj robiony jest w ciągu kilku miesięcy, zależnie od jakości.
12.08.2013 02:25
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
No cóż, mnie odcinek nie porywał, walka Ceasara z Luffym nudna jak i w mandze. Vergo i Sanji, cóż bylo fajnie, i przejście z uderzenia Vergo do wybuchu płomieni naprawdę zacne. Choć mnie w tym odcinku urzekło pokazanie końcówki - dramatyczna muzyka (uwielbiam ją) plus przemowa dotycząca tego co chce Law, no a także pokazanie tego jak idzie, naprawdę wysżło im to świetnie Big Grin Najlepszy moment odcinka.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
12.08.2013 12:41
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Mnie odcinek się nawet podobałBig Grin Kreska, jak Komi mówi, dużo się poprawiła. Dynamika też wróciła, co mnie bardzo cieszy. Walka Luffy'ego z CC nudna bo ten drugi w ogóle nie jest fighterem więc ma dziwne techniki. Ale przyjemnie było popatrzyć na Sanji'ego i Vergo. To jest ten OP, który lubięSmile No i końcówka z Law'em też świetna.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
12.08.2013 13:11
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
dupa była a nie dynamika, szczególnie wtedy jak Vergo w szczene dostał.
13.08.2013 19:43

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama