Aktualny czas: 10.12.2018, 20:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 609
Autor Wiadomość
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,221
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 609
Dziwie się, że jeszcze nikt nie założył tematu, więc zaczynam

Wreszcie jakaś porządna akcja, super się zaczęło od walki Law'a z Vergo, mogli, dać im więcej czasu, a mniej dzieciaków pokazywać, ale i tak super,czekam na kolejny.
a i podobało mi się jak wszystko zostało narysowane Wink

26.08.2013 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,713
RE: Odcinek 609
Obejrzałam sobie ten odcinek, bo w nim doktorek wreszcie czapkę gubi (ach, nie ma to jak dobra motywacja Tongue) i się przekonałam, że mnie oglądanie OP już w ogóle nie bawi. Ciągnie mi się to wszystko i dłuży. Kiedyś też po ściągnięciu przejrzałam rozmowę Vergo z Flamingiem, to mi się po głowie kołatało tylko "jak on koszmarnie powoli mówi". Nie wiem co mi się stało, ale nie mam z oglądania żadnej przyjemności, żadnej ciekawości "co będzie dalej". Pomijając jednak to, jak Vergo się uroczo nad doktorkiem znęcał ^^. Wróciło mi zainteresowanie o to wydarzenie z przeszłości, które jakąś traumę w Lawie niby pozostawiło jeżeli chodzi o Bambusa właśnie. Dalej, walka Luffy'ego jakaś taka strasznie długa mi się wydawała, a to haki przed przebiciem podłogi dziwne. Muszę sobie odświeżyć ten rozdział. Przy dzieciakach zastanawiałam się jedynie, dlaczego Mocha nie ucieka, tylko stoi z tymi cuksami. W porę się opamiętała, nie ma co. No, to chyba tyle. Pomarudziłam, mogę iść dalej ^^

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
26.08.2013 18:12
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,943
Ja jestem pod wrażeniem ostatniego epka (zważywszy na łanpisowe standardy ;p). Co do rysunku mogę się jedynie przyczepić do krzywomordzia ekipy, gdy wszyscy wbiegają do Biscuit Roomu - jacyś tacy niewydarzeni jeden z drugim XP Ale poza tym przyłożyli się nieco bardziej animatorzy. Walka Lawa i Vergo dosyć dynamiczna i nie zrobiona na odwal się jak co niektóre poprzednie. Podobała mi się też scena, w której Monet otula Luffy'ego i tak słodko do niego przemawia. Mimo że była dość długa, to bardzo klimatyczna, jej głos był hipnotyzujący, ona sama w końcu ładnie narysowana, a ogólny obraz podany w takiej lekkiej formie, za delikatną mgiełką :33 Udane, czuło się ten klimat otumanienia przez chłód.

Law bez czapki... Kwik Heart

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2013 18:15 przez okiren.)
26.08.2013 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nudna x3 ... Nic ciekawego się nie działo, tylko końówka była spoko. Te zakichane bachory wrzeszczące ciągle to samo, te ich "twarze" no po prostu tak bardoz irytacja... ;/

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
26.08.2013 18:30
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Bardzo dobry odcinek. Zaskakujące, bo to już drugi w tak krótkim odstępie czasowym. Law vs Vergo świetnie zrobione, super animacja. Reszta odcinka także dobra, porządna reżyseria. Oby tak dalej, bo jest zwyżka poziomu po tej dwutygodniowej przerwie.
26.08.2013 19:27
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Odcinek jak dla mnie przeciętny. To jak Monet otula Luffy'ego trochę wydłużone. Patrzyłem po tym na mangę i w mandze Luffy nie użył w tym momencie królewskiego, więc chyba jakiś dodatek. Ja się nie mogę doczekać innego wydarzenia, na które w anime przyjdzie mi pewnie poczekać jeszcze z 2 lub 3 tygodnie:/

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
26.08.2013 21:45
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,728
Poziom ostrzeżeń: 5%
Mnie osobiście podobała się... króciutka powtórka! No dajcie żyć od 4 minuty już normalnie odcinek leciał!
Mnie najbardziej podobała się walka z Monet. ten delikatny głos układający go do snu. Ja to robiłem o 9 rano i spać mi się już chciałoxd Mimo, że powinien ją jeno odepchnąć (i nie padać na glebę) to mi się podobał zwłaszcza pomysł z wrzuceniem tych pamiętnych słów Zoro. Fajnie to wyszło.
Walka z Vergo jak najbardziej okej. Szybko, całkiem dobrze, za to jak okładali Choppera to ech dawno nie widziałem tak wyraźnej cenzury...
Nie podoba mi się tez trochę "przeskok scen" Chodzi mi o to, że jest takie głupie przedłużenie i wiadomo już, że zaraz zmieni się miejsce akcji. Choćby Monet w Biscuit Room. Nie to co genialne uderzenie Vergo i przejście w ogień jak to było z walką z Caesarem...
Nieźle też wyszły katusze Lawa, jak jego serce było zgniatane. Podobałly mi się też dodatkowe teksty jak to powiedzenie o ręce gryzionej przez własnego psa. Całkiem klimatyczne kwestie dodają.

Fatalnie za to zostało pokazane jak Robin dzieciaki ugryzły w rękę. W anime pełna determinacji a w mandze tak bardziej kobieco, lepiej.
No ale jest całkiem nieźle.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.08.2013 01:08

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama