Aktualny czas: 24.10.2018, 03:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 610
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,708
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 610
Moim zdaniem rozdział mangi nawet się nie umywa. Po pierwsze genialny filer w składzie odpadów i te oczy smoka jak leci na niego coś wielkiego i daje nogę, a po drugie cała druga część odcinka. Mimika Caesara, te wszystkie miny jakie trzaska, wyszło to x razy lepiej niż w mandze. Zwłaszcza ta scena z tym "nie, nie ma takiej potrzeby". Ta przemiana z rozpaczy w cwany uśmieszek, wyszło to po prostu świetnie imo. Caesar bardzo mi zaplusował.

Co do walki Vergo Smokera, no było okej, nie urywało dupy, ale nie było też jakiś głupich przedłużeń, całkiem ładnie zanimowane, nie mam zastrzeżeń.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.09.2013 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 610
Uważam podobnie jak Komi. Sceny z CC są dobrze zrobione, Smoker vs Verrgo - szału nie ma, w ogóle za wiele to nie byłoTongue W zsypie nawet fajnieBig Grin
Spoiler :
Ja dalej nie mogę się doczekać jak Zoro będzie walczył ze śnieżną zdzirąTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.09.2013 16:01 przez xav92. Powód: Poprawiona ortografia)
02.09.2013 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek raczej bez szału, walka Smokera i Vergo niby szybka i w miarę płynna, ale przez to za krótka. Mogli trochę pofillerować, albo nieco ją spowolnić, zachowując dynamizm. Ta piącha Smokera aż się prosiła o jakiś epicki slow motion. Reszta odcinka nic specjalnego, ale generalnie nie ma przypału. I to już 4 odcinek z rzędu!
02.09.2013 16:02
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,690
Właśnie czytając pomyślałam o założeniu tematu, nieco się spóźniłam Tongue Komi, w poprzednim odcinku nie nazywałeś tego pokoju "tajemniczym pokojem"? Albo to dzieciak tak go nazywał. Nie mniej uśmiechnęłam się przy tej "komnacie tajemnic". O czymś miałam jeszcze wspomnieć, ale zjadłam. Najwyżej dopiszę, jak sobie przypomnę.

Przypomniałam sobie Tongue Jakoś w mandze mi to umknęło, ale w końcu wiem, co Luffy chciał od Robin na wstępie. Lepiej późno niż wcale Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.09.2013 16:05 przez Murgrabia.)
02.09.2013 16:03
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,942
Tak bardzo dobry ep <3

Nie wiem czemu, ale parę razy przewijałam do momentu, w którym Vergo używa swojego bambusowego kijka jako dmuchawki - pozycja którą przyjmuje i ten dźwięk, który słychać gdy pocisk opuszcza kij <miłość>

Przemowa Czarka mogłaby być nieco krótsza, ale dla tych wszystkich min warto było się powgapiać w nieco dłużyzny.

Mnie jeszcze bardzo cieszyło, że Tashigi, Nami i Robin wyglądały NORMALNIE! Nie miały rozjechanych walcem twarzy! Były ładne :3

No i na koniec wielki kwik radości dla smoczka Heart Seiyuu fajny Big Grin

@Grabka: też mi umknęła ta prośba do Robin. W ogóle to jakieś takie dziwnie nie Luffiaczowe... planowanie czegokolwiek XP

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
03.09.2013 14:50
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,690
Mnie sama prosba nie umknela, tylko wyjawienie, czego ona dotyczyla. W sumie moglabym sobie powtorzyc ten ark, bo zdarza sie, ze nie pamietam o co w dialogu chodzi :/

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
03.09.2013 15:41
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,131
Poziom ostrzeżeń: 15%
"Pojedynek wiceadmirałow" Nie ma to tamto! Pojedynku było DUŻO! -_- Mimo wszystko ujdą te restrosy dotyczące Czarka, ale epek nic specjalnego, nie ma się czym podniecać.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
03.09.2013 16:13
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 835
okiren napisał(a):W ogóle to jakieś takie dziwnie nie Luffiaczowe... planowanie czegokolwiek XP

Dlatego śmiem podejrzewać, że to Law kazał Luffy'emu zakuć Caesar'a w kajdanki, w końcu robią wszystko według jego planu Tongue Ewentualnie może sam wpadł na to po pierwszej porażce z CC.

Dźwięk z kijka też mi się podobał xD Ale szczerze przyznam, że po przeczytaniu mangi nie spodziewałam się takiego dźwięku xD

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
03.09.2013 16:53
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,221
Mnie ten odcinek nie zabił, po ostatniej walce Law'a z Vergo spodziewałam się czegoś więcej, jak dla mnie było parę przeciągnięć które strasznie mnie wkurzały Tongue
Ale Luffy bardzo mi się podobał w tm odcinku- mimo, że go niewiele było ^^
Ja chcę wreszcie jakiejś porządnej walki, która nie trwa dwie minuty!!!! Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.09.2013 17:31 przez Hotarubi.)
03.09.2013 17:30

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama