Aktualny czas: 24.09.2017, 23:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 612
Autor Wiadomość
kaguraa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Odcinek 612
15.09.2013 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 612
Odcinek fajny, ale np. przerażenie Choppera lepiej było pokazane w mandze. Odcinek lepszy jak poprzedni, gdzie sposób latania Momonosuke kijowo ukazany jak dla mnie. Ale w końcu będzie za tydzień to co na tyle czekałemBig Grin Mam nadzieję, że nie spieprzą tej sceny.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
15.09.2013 11:46
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
Spoko odcinek. Choć te wspomnienia Mochy nuda jak zwykle... CANDYYY!

Walki było mało, ale mi się podobało jak nami zaatakowała Monet :3

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
15.09.2013 12:52
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Nie wierzę, że to mówię ale - kolejna niedziela - kolejny dobry odcinek Big Grin

Toei od czasu walki Luffy vs CC(tzn. od tego co było przed nią) nie zawiodło mnie ani razu i tak jest też tym razem.

Kreska była porządna. Przez większość tego arca Monet i Robin wyglądały okropnie, ale w tym odcinku... Monet <333333333333333 Ani jednego krzywego ryja przez całe 20 minut.
Sceny walki śnieżnej kobiety z Zoro, Nami i G5 były ładnie animowane i dynamiczne, przeciąganie bardzo drobne (flashback mochy, ale to już wina materiału)

Cholernie mi się podobał ten odcinek i następny zapowiada się na podobnym poziomie. Za tydzień czeka nas jedna z najlepszych scen tego arca i mam nadzieje, że się nie zawiodę. Po tych kilku ostatnich odcinkach powinienem być spokojny, no ale to w końcu Toei, więc nigdy nie wiadomo kiedy dobra passa się skończy.

W każdym poziom anime jest obecnie nad kreską i choć nie ma cudów, to spokojnie mógłbym dać to komuś do obejrzenia zamiast mangi.
15.09.2013 13:58
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
nudno, jak odcinek za tydzień zwalą tak samo jak sytuację w której Law złożył Smołka to będę zły, będę marudził stracę wiarę w Toei... i dalej będę oglądał Anime jak każdy nerd
15.09.2013 14:38
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,825
Mi się tam średnio podobało. Chyba z całego epka najbardziej mi podeszły sceny gdzie Chopper robił przestraszone miny i fragment, w którym Brook, Usopp i Kinemon uciekają przed gazem (tylko dlatego, że te 3 postacie same w sobie są zajebiste). No i Monet - faktycznie ładniej dużo niż na początku, spoko ją ukazali jako to śnieżne monstrum.

CANDYYY~!

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
16.09.2013 01:37
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,330
Poziom ostrzeżeń: 5%
Monet może wyszła ładnie, ale Robin za to ucierpiała. Dziwnie miała ukazaną "grzywkę". W mandze prezentuje się lepiej, choć też nie było źle.
Ogólnie taki no stonowany odcinek. Nie było jakiś wielkich plusów, ale minusów też. W sumie ogień Roronoa trochę nie pasował, bo w ogniu to Sanji staje.
Jak tak popatrzeć, to całkiem fajnie pokazano Monet w jej drugiej formie i ta "śliczna modrka" z zębiskami, jak je wyjęła i ruszyła potem na wroga. Ta scena ładnie im wyszła.
Również pojawienie się Tashigi. Jak taki poziom będzie Op trzymać to będę szczęśliwy, bo jakbym nie chwalił to bywało tragicznie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.09.2013 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jobix Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
Ostatnie kilka odcinków naprawdę spoko zrobione, a co do tego, to tak jak większość wspomniała walka Monet świetnie zrobiona. Jak widzę nie tylko mnie nużą te dzieciaki, wspomnienia Mochy były słabe. Czekam na następny odcinek z niecierpliwością.
16.09.2013 19:12
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,195
Walka Zoro z Monet na razie spoko, ale bez większych rewelacji,aczkolwiek naprawdę ładnie rysowana.
Rozwalił mnie Sanji z G5 jak nabijali się z Zoro Big Grin i jak Okiś napisała scena z uciekającą trójką mimo, że krótka to jedna z lepszych w tym odcinku Big Grin
I nie mogę się doczekać dalszej części walki Law, Smoker kontra Vergo

Spoiler :
I już tylko wyczekuję, aż Mocha zje te cukierki to może przez jakiś czas dadzą spokój z tymi dzieciakami Tongue bo przecież ile można

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
17.09.2013 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama