Aktualny czas: 21.11.2017, 00:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 613
Autor Wiadomość
kaguraa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Odcinek 613
Zoro formidable one sword Style!

no i warto było zaczekać na ten epek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2013 10:28 przez kaguraa. Powód: Poprawiona ortografia)
22.09.2013 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,925
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Odcinek 613
No nooo, fajnie ukazane wszystko, bardzo mi się podobało. Oczywiście The strongest na wejściu Zoro Big Grin Tego mozna było się spodziewać. Animacja jak i reszta świetnie ukazana, tylko, że oczywiście ugryzienie Monet znikneło wraz z końcem walki, nawet krwi Tashigi nie miała ...

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
22.09.2013 10:58
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
A idź pan w **** z tym wszystkim.

Wszystkie odcinki od czasu Luffy vs CC były dla mnie zadowalający. Wspomniana walka, Vergo vs Law, Vergo vs Smoker, Słomki vs Monet. Każda z nich była przedstawiona w miare zadowalająco i tego także oczekiwałem od najnowszego odcinka. I był on dobry, utrzymał poziom, walka Tashigi vs Monet była spoczko, dynamiczna, śnieżna kobieta latała na wszystkie strony i była godnie animowana.

No i wtedy TA scena. Jedna z najlepszych w tym arcu. Zaczęła się dobrze i naprawdę klimatycznie, już krzyczałem, że nie zepsuli, już się jarałem. Grało very strongest (jakżeby inaczej... przez ciągłe nadużywanie tego kawałka stracił on całą moc imo). Jest dobrze, jest dobrze, zaraz będzie cięcie, już, już! JUŻ!!!!

I J*B POKOLOROWANY KADR NA TWARZ.

Czar prysł, cała dobra passa Toei w ostatnich odcinkach miała zostać zwieńczona w tym momencie mega genialną sceną... ale zapomniałem, że to Toei.
Niemalże zero animacji ataku, zero jakiegoś solidnego pierdyknięcia, zero jakiejkolwiek mocy. Nic, pierdnięcie.
Kadr wyszedł nawet ładnie, ale co z tego... ja nie chce kadrów, ja chce animacji, a po ostatnich odcinkach miałem nadzieję... a wyszło jak zwykle. Nędza.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2013 13:11 przez Dahaka. Powód: Poprawiona ortografia)
22.09.2013 13:10
McGaywer Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
Jeszcze dodatkowo ta wpadka z mieczem Tashigi, moment gdy Harpia została przecięta na pół przez Zoro, nasza Pani Kapitan ma katanę w pochwie, ale kiedy rusza za Zoro wyciąga miecz ze śniegu. Szkoda, że nie wszystko zostało dopracowane. Jednakże epek zaliczam się do tych udanych (jak dla mnie), chociaż zgadzam się z przedmówcą jeśli chodzi o scenę cięcia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2013 13:38 przez McGaywer.)
22.09.2013 13:38
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,925
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja nawet nie pamiętam już sceny cięcia Big Grin wiedziałem, że bylo to fajne, ale Monet to słaba parówka więc czego się mozna było spodziewac. Dlatego nie zapadło mi to w pamięć. Ale fakt bylo to jakieś niemrawe. (zgodzę się co do motywu strongest...)

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
22.09.2013 13:39
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Cały miesiąc czekałem na tą scenęBig Grin Muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Podobała mnie się ta scena nawet. Jak dla mnie to najlepsza scena w arcu (w końcu dlatego tyle na nią czekałem). Zoro jak pokazany ujęciem z dołu to taki totalny karkTongue Odcinek uważam za bardzo udanyBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
22.09.2013 15:56
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,440
Poziom ostrzeżeń: 5%
Mnie tam się wszystko podobało, było lepiej niż w mandze, a przy tym nie straciło ze swego uroku. Gryzienie ramienia też wyszło, bałem się, że zastosują tam większą cenzurę. Monet jak przez chwilę była niebieska wyglądała cudownie.
Co do sceny cięcia naprawdę nie wiem, o co Dahaka masz takie pretensje. Dla ciebie odcinek by chyba musiał srać złotem, byś był usatysfakcjonowany. Było klimatycznie, zwolnienie, zmiana barwy. Jakby po prostu ją przeciął byłyby jeszcze większy czepy. Tak zrobią, źle tak jeszcze gorzej, ech trudno niektórym dogodzić. Ja byłem mega zaskoczony, że tego nie skrewili i moim zdaniem warto będzie te scenkę dawać w AMV.
Spodobał mi się też ten laitowy ost rodem z FF chocobo songxd No takie miałem pierwsze skojarzenie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.09.2013 03:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,865
Monet mi się z tego odcinka najbardziej podobała. Jej seiyuu (leń, nie sprawdzę kto) ciekawe dźwięki z siebie chwilami wydawała Tongue Fajnie walczyła, był klimat. A najbardziej mi się chyba podobało jak się wiła na ziemi, już przecięta na pół - wyła, próbowała się zebrać do kupy, znów padała i drgawy jakieś - dobre to było Tongue

Scena Zora mnie wcale nie porwała. Jak już szedł i ten biały kłąb dymu sprzed niego zniknął to miał taką jakąś gębę niedorobioną... Fajnie jeno zrobili ten moment, gdy już atakuje/przecina Monet na dwa. Te odcienie szarości i krwisty błysk w oku udane.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2013 05:39 przez okiren.)
23.09.2013 05:16
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No muszę przyznać, że dzięki świetnemu zagraniu przez seiyuu Monet bardziej odczułem to jej przerażenie, co dodało tej scenie dużego uroku.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
23.09.2013 08:28
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Dla mnie ten odcinek był świetny Heart
Te kolory, zachowanie i ogólne pokazanie Zoro, moment gdy wkracza do akcji i kieruje się w stronę MonetHeart
Monet wijąca się po ataku Zoro, była naprawdę świetnie zrobiona.
I balans między scenami akcji i humorystycznymi, dla mnie wszystko ładnie wyważone.
Odcinek się nie dłużył, a wręcz skończył się za szybko ^^

No i cne zwłoki super nadają się na opiekunkę Cool

Spoiler :
[Obrazek: brook9.jpg]
Czekam na więcej Big Grin

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
23.09.2013 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama