Aktualny czas: 24.11.2017, 16:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 615
Autor Wiadomość
kaguraa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Odcinek 615
No nawet niezły odcinek.
06.10.2013 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 615
No gadanie Cesara lepiej było przedstawione w mandze (chodzi mi o opowieść o SAD'zie). Ale pokazanie wejścia Luffiego od jego punktu widzenia i późniejsze zachowanie jak dla mnie bardzo dobrze wykonaneBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
06.10.2013 11:52
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Mimo tego, że odcinki idą zasadą 1 chap = 1 ep, to rzadko je za to karce, bo zazwyczaj problem leży w animacji, kresce bądź reżyserii.

Ale tym razem odcinek właśnie sporo traci na przeciąganiu, było to ładnie przedstawione, animacja wporzo, ale ciągnęło się niesamowicie.

Finał, czyli epicka piącha na twarz przy pierwszym kontakcie zawiodła mnie (na 100% ze względu na moje wielkie oczekiwania), ale po drugim obejrzeniu byłem już zadowolony. Niemniej dalej coś mi nie grało w tej scenie i po chwili odkryłem co - muzyka. Bardzo, bardzo, bardzo źle dobrany kawałek do sceny, przez to traci ona na epickości. Ale samo wykonanie było okej.

Summa summarum, odcinek średni.
06.10.2013 12:20
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Mi się nawet podobał. Bałam się bardzo, że połowa odcinka zejdzie nam na zbliżeniach ryja Brązowobrodego, ale było całkiem spoko! Czuło się jego dramat - zdradzony przez CC, w okrutny sposób pozbawiony swoich podwładnych i na koniec ośmieszony przed tymi których chciał uratować przed Ceasarem - wszechogarniająca beznadzieja. Było ciutek przeciągania, ale porównując z tym co nieraz dostajemy, było w granicach dobrego smaku.

Animacja była całkiem elo, miny Czarka jak zwykle bezcenne. Pipa z niego jest, ale taka cudownie evul pipa <3 Strasznie lubię tego czarnego charakterka. Jedno co to Luffy jakoś tak dziwnie zawirował w powietrzu po złożeniu drugiego hita - trochę jakby z kartonu wycięty...

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
06.10.2013 23:06
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,932
Poziom ostrzeżeń: 15%
Odcinek był spoko, moment rozstrzelania Brązka tylko dlatego fajny, ponieważ ta genialna muzyczka w tle! Szkoda, że nie do końca, ale i tak great. Minki CC są naprawdę fajne, pozwoliłem sobie je polubić ^^ Końcówka z Luffikiem nie była porażająca Smile Wolałem to jak wychodził z mgły Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2013 23:25 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
06.10.2013 23:12
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No minki Czarka zabawne. Podoba mi się jak ukazana jest powaga i złość Luffy'ego. Gadka CC o Yonkou jak już pisałem trochę słaba, zwłaszcza graficznie. Na tym obrazku gdzie była armia cieni zwierząt były może 3 na krzyż i powtarzane. Ale poza tym odcinek fajnyBig Grin Najbardziej podobały mi się wszystkie momenty Luffy'mBig Grin
Jak się oglądnie drugi raz to jednak więcej człowiek zauważa.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
07.10.2013 00:07
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
Brązowobrody, kolejna postać, której mam dość. Niestety nie poczułam żadnego dramatyzmu w tej scenie, może dlatego, że jego gęba mi nieziemsko obrzydła. W dodatku dłużyło się strasznie. Końcówka za to ładna, jednak zgodzę się z tym, że muzyka została w tamtym momencie dobrana fatalnie. Bardziej do jakiejś strasznej sceny pasuje, niż do epickiego uderzenia.

Chwała mojej słabej pamięci. Tylko po zapowiedziach orientuje się, co będzie w następnym odcinku. Chyba sobie po seansie będę czytać rozdział, coby mieć jakieś porównanie (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
09.10.2013 15:36
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Dla mnie ten odcinek zaczął się w momencie wejścia Luffy'iego...
część opowiadająca o Brązowobrodym była nudna, a dramatyzmu w ogóle się nie czuło, a Ci żołnierze strzelający do niego to jakaś kompletna porażka, śmiali się bez sensu przez większość czasu, a jak już do niego strzelali to powinni być wewnętrznie rozdarci, postawieni pod murem w ogóle się tego nie czuło... tą część ratował jedynie Cesar, ale to głównie przez swój charakter, bo też za wiele nie wniósł.
Ale wejście Lufficzka Heart genialne, jego złość i Momo wtórujący za nim "to on chce skrzywdzić dzieci" czy coś takiego Wink bardzo fajne.

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
10.10.2013 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama