Aktualny czas: 23.11.2017, 01:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 616
Autor Wiadomość
kaguraa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Odcinek 616
White chase vs Vergo

Efektowna walka jak i koniec odcinka szybkie cięcie plus małe podsumowanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2013 11:30 przez kaguraa. Powód: Poprawiona ortografia)
13.10.2013 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 616
No muszę przyznać, że walka podobała mi się bardziej niż w mandzeBig Grin Znowu czuć tą dynamikę, a nie to co na FI. Walka jak dla mnie świetnie zrobiona, animacja niezła. Odcinek bardzo na plusBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
13.10.2013 11:59
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek miażdży jajca. Co tu dużo mówić. Technicznie to była chyba najlepsza walka w całym OP, jeśli mamy oceniać jakość/długość. Cięcie Lawa, choć było statyczne, to jednak muza, klimat i ujęcia nadrobiły i nawet pomimo braku animacji nie zepsuły sceny.

Początek z CC i jego wgnieceniem - mistrz.

I żeby nikt mi teraz nie mówił, że tylko narzekam na anime.
13.10.2013 12:19
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja po odcinku zaniemówiłem Big Grin Do tego cisza w domu spowodowała kapitalny nastrój. Szczerze dawno nie czułem takiej radochy z OP jak przy tym odcinku, serio od pojedynku z Crocodilem mineły chyba wieki... Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
13.10.2013 14:05
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,866
Walka Vergo ze Smokerem naprawde fajno wyszła - Smoker szczególnie udany :3
Wkurzony Vergo w murzyńskim haki od stóp do głów też nieczego sobie, aż szkoda, że tak krótko można było go podziwiać.

Nie podobała mi się za to "rozmowa" Czarka z Luffym. Czarek paplał w kółko to samo a Luffy szedł i szedł i dojść nie mógł, tylko wciąż to powolne człapanie klapków... Więcej dynamiki by mi się tam chciało.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
14.10.2013 05:14
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No murzyńskie haki Vergo świetnie wyszłoBig Grin Czy ja wiem czy potrzebna była dynamika przy Czarku skoro bronił się tylko przechwałkami i groźbami? Może super nie było ale wiele nie oczekiwałem od tej scenySmile

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
14.10.2013 08:18
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Już po ciosie z poprzedniego odcinka starcie CC z Luffym było przesądzone, więc nie ma co narzekać. Słomek wreszcie podszedł na poważnie do walki. Dobrze, że już bardziej tego nie przedłużali bo ile mogą się za sobą uganiać.
Smoker namiesza w przyszłości, piraci z nim pogrywają. Nie wytrzyma tego. Walka rzeczywiście najlepsza od wielu, wielu odcinków.
Cieszę się, że odcinek wreszcie nie został zdominowany przez wątki poboczne. Mocha, dzieciaki i samuraj tylko w tle pozostali. No ale i tak Zoro zdążył się zgubić idąc prosto.
14.10.2013 17:21
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Mi się tak jak Okiś scena z CC i Luffy'm średnio podobała, ile można iść Tongue
A co do walki Smoker vs Vergo vs Law... to mi się akurat trochę dłużyło, może dlatego, że po tej walce oczekiwałam naprawdę, naprawdę dużo Tongue... ale cięcie Law'a i to oddalenie świetne ujęcie Heart... i podobało mi się jak czapkę sobie "przetransportował", no i pewność siebie gdy wreszcie miał przewagę nad niczym nie świadomym Vergo Big Grin.... i fajnie pokazał Flamingowi, że się przeliczył i ich nie docenił Wink
Odcinek oczywiście bardziej na plus, niż minus ;D

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
14.10.2013 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Dziwna ta mina była Dofli, gdy Law przemawiał (bez tego jego uśmieszku, jakoś tak dziwnie narysowana), albo twarz Usoppa kiedy patrzył na żołnierzy, ble!
Sama walka Vergo vs Smoker była bardzo fajnie zrobiona. Trochę końcówka mi się nie podobała, przedłużone to dymienie się Smokera xD. I... Vergo mówił coś o używaniu rozumu w walce do Smokera, a sam się nie popisał. Dla mnie to było oczywiste, że próbuje odebrać serce Lawa.
A "walka" w odcinku Law vs Vergo... Spodziewałem się czegoś więcej po murzyńskim haki. Czegoś więcej po prawej ręce Don Kichota. Ale widziałem zapowiedź (nie czytam mangi) nowego odcinka, więc może jeszcze chociaż trochę pokarze panu Chirurgowi.

[Obrazek: 5YNqkDK.png]
[Obrazek: qdkUHad.png]
14.10.2013 17:43
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
Jak tylko odświeżam sobie jakiego seyiuu ma w anime Doflamingo, to nie mogę się doczekać scen z jego udziałem Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
14.10.2013 20:25

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama