Aktualny czas: 25.09.2017, 10:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 619
Autor Wiadomość
kaguraa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Odcinek 619
Odcinek 618 bardzo nakręcił mnie do obejrzenia tego odcinka czy się nie zawiodę?
Oto jest pytanieBig Grin
Pora obejrzeć odcinek.
03.11.2013 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 619
Hmm jak dla mnie odcinek bardzo dobryBig Grin Ani razu nie czułem przeciągania. Walka Franky vs Buffalo & Baby 5 normalnie jak z DB. Ta wymiana spojrzeń na początku. Podobał mi się moment gdy Monet miała nacisnąć ten przycisk. Ta muszyka i ta szybka wymiana kadrów. Czuć było fajny klimat. Aczkolwiek dziwny był ten oddech Monet, jakby orgazm miała zaraz przeżyćTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
03.11.2013 13:09
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
No jak dla mnie trochę za dużo tego pojękiwania Monet, mogłoby być trochę mniej, ale podobała mi się końcówka i muzyka przygrywająca do niej. Te płatki śniegu, potem ten Joker pokazany, plus szybkie ujęcia Caesar, Smoker a potem ten wybuch wyszło bardzo fajnie.
Co do walki w sumie i tak trochę podokładali. W mandze też nie było tak widać, że on nie wiedział co z tą tarczą zrobić, przez co ja np nie rozumiałem, czemu Baby nazwała to aktem desperacji, w anime już to lepiej widać. No i te wszystkie błyski i tła dla popisów Franky'ego, całkiem ok. Szkoda, że tak przerwali jak go ostrzelała, akcja mogła iść dalej.
Ta ucieczka, a raczej prześlizgnięcie się przez niemal zamknięte wrota wyszła niezgorzej, ale najlepiej wypadł tam Brookxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.11.2013 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Dziad sobie przypomniał dziś, że dawno odcinków nie oglądaliśmy, więc nadrobiliśmy zaległe i trochę żałuję, że nie wytrwałam w swoim postanowieniu by nie oglądać ;p Z jednej strony fajnie niektóre sceny zanimowane, ładnie cienie położone, mało twarzy wyglądających jak po zderzeniu czołowym z tirem, więc na plus, ale wcale się nie zgodzę, że nieprzeciągane. Monet dochodziła 5 minut i fetyszowała guzik... Zbliżeń na Baby 5 i Franky'ego tak ze 2x za dużo no i to czekanie aż Czopek wbiegnie z resztą ekipy... Cieszę się, że Dziad zaczął tomiki czytać (w tejże chwili leży za mną na kanapie i kończy 3-ci tom ^o^), może szybko nadgoni i będziemy sobie razem ino mangę czytali ^^

Na was się zdam i będę odpalać tylko te, które zbiorą wybitne recenzje, bo aż mi smutno jak oglądam czasem ;P

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
04.11.2013 03:33
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Odcinek fajny, ale przeciąganie było. Ile razy oni już w ostatniej chwili przechodzą przez wrota? To już się staje nudne. Stęki Monet za długie, za dziwne. No i mogliby w końcu usunąć te sceny na początku odcinka co za każdym razem się powtarzają, zostawić tylko opening, bo samo wprowadzenie chyba zajmuje 6 minut -_-
04.11.2013 14:23
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Odcinek na plus ale głownie za sprawą Frankiego. Bumerang był super! Generał Franky ma nieograniczoną ilość ataków :-D
Przeciąganie było ale dało się przeżyć. Mamy wielką eksplozję, "nóż" na sercu Dymka, uciekające zjednoczone siły... i tak właśnie kończą się wszystkie odcinki.
Kolejny zwrot akcji. Ciekawe ile jeszcze ich nasz czeka. I tydzień czekania na następny odcinek...
04.11.2013 22:14
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama