Aktualny czas: 23.11.2017, 01:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 621
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 621
Odcinek zdecydowanie lepszy choć zanim wyjechali to ta jazda znów była przeciągana zbytnio. Don dużo lepiej i mroczniej ukazany jak poprzednio co mi się podoba. Walka fajnie zrobiona choć atak Nami odrobinę za długo trwał. No i ta postać na pingwinie na koniec. Teraz widać, że to pingwin i łatwiej dużo się domyślić kto to ale nie jest źle. Gdyż wiem kto to nie będę mówiłTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
17.11.2013 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Odcinek 621
Co do odcinka, walka Franka niczego sobie, ale bez zachwytu. Wyjazd przeciągany bez sensu. Kreska tragiczna, te krzywe mordy i ostre rysy, dno... Sad Walka Usoppa i nami no cóż, przeciwnik daje tyłuy to my wkraczamy, ubawiłem się, choć same ataki słabe Big Grin

Końcowa postać - po głosie wszystko wiadomo, Seyiuu zdradził wszystko. W Mandze były spekulacje XD

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
17.11.2013 13:42
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek średni. Ale cały wątek PH już się strasznie dłuży. Na szczęście Generał Franky ratuje odcinek, po raz kolejny. Wreszcie pokazał, że stać go na coś.
Usopp i Nami wkraczają w momencie odwrotu przeciwnika by zaznaczyć swoją obecność. Epickie Big Grin
Postać końcowa. Wreszcie! Czekałem już długo na niego Big Grin
17.11.2013 22:30
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Trochę pomarudzę

1) Doflamingo przypadkiem nie powinien się ślizgać przy tym poruszaniu się? Przynajmniej Ja sobie tak to wyobrażałem. Bo te jego ruchy bardzo przypominają skoki Sanjiego, a to nie jest cool, to jak porusza się Doflamingo jest czymś innym. Może wydawać się, że to mało znaczące, ale piękno tkwi w szczegółach.
2) Chmura Nami zbyt duża i zbyt potężna, jedno małe ziarenko a zasłoniło ogromny kawał nieba. Trochę na siłę zbyt duży power.
3) To zdanie Zoro z długim nosem nie było zabawne. Mogli sobie to darować.
4) W mandze Nami u Usopp wyszli bardziej cool i śmieszniej, tutaj nie było źle ale mogli z tego zrobić iście epicką scenę a wyszła tylko dobrze.
5) Zbyt długo oni jechali tym wagonem, obrzydliwe przedłużanie, nienawidzę tego, kiedyś kilka odcinków wystarczyły na całą wyspę, a teraz całe dwa odcinki zajęła 2 minutowa jazda wagonikiem.

Ogólnie odcinek fajny, ale tylko dzięki panu Eiichirō Oda, który tak cool przedstawił te sceny w mandze, że panowie od anime nie mogli tego totalnie zepsuć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2013 23:34 przez plonacapiescace. Powód: Poprawiona ortografia)
17.11.2013 23:22

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama