Aktualny czas: 25.09.2017, 08:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 623
Autor Wiadomość
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Odcinek 623
Gówniany odcinek. Ci co robią te odcinki powinni dostać medal, osiągnęli mistrzostwo w dziedzinie przeciągania i zrobienia 20 minut o niczym. Przez 10 minut płakali i się żegnali, przez 5 minut były pokazywane jakże wzruszające wspomnienia co oni to robili na wyspie w dodatku z kiepsko dobraną muzyką, no i 2 minuty na dobrą końcówkę z Doflamingo ( która i tak została zeszmacona, bo w mandze ten szantaż wyszedł o wiele bardziej mrocznie ) i od kiedy Dofli marszczy się czoło O_o. Następny też nie zapowiada się dobrze, bo
Spoiler :
Doflamingo powinien zniszczyć w kilka sekund Smokera, a ja tam widzę jakąś wyrównaną walkę
.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2013 22:47 przez plonacapiescace.)
01.12.2013 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Odcinek 623
Zapomniałem napisać! Odcinek był tak tragiczny, tak nudny, tak przeciągnięty, tak bardzo tragedia... nic więcej do dodania.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
02.12.2013 00:24
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
No odcinek słaby, zwłaszcza w porównaniu z poprzednim. Dużo przeciągania, a także bezsensowne wspomnienia z arcu. Także uważam, że scena z Doflamingiem za mało grozy ma.
Spoiler :
No nastepny może być walka przedłużana na zasadzie jak z Vergo była. Jeśli bedzie tak samo dobrze zrobione to ok Smile

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2013 00:51 przez xav92.)
02.12.2013 00:25
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Po tytule to nie wiem czego się spodziewaliście Tongue Odcinek był taki jaki się zapowiadał. Przeciągany, łzawy(mimo, że chyba nikogo nie wzruszył), nijaki. Ale taki miał być. Teraz miejmy nadzieje, że z mocnym akcentem pójdziemy dalej. Trochę sielanki było. Starczy.
Końcówka raczej wpasowała się w poziom całego odcinka. Jakoś nie wyczułem nic specjalnego. Dofla wydał mi się słaby. Spodziewałem się innej reakcji. Wszyscy się nim zachwycają a ja wciąż tego nie rozumiem. Może to dlatego, że nie wiem co będzie dalej. Zobaczymy Tongue
02.12.2013 01:05
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No bo ta scena z Doflamingiem w mandze wyszła dobrze i było pokazane jego wkurzenie (mocne wkurzenie), a w anime spieprzyli to. Nie było czuć tego aż tak bardzo. Gdy Buffalo powiedział, że zmienia kolor, nic różnicy po nim widać nie było.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2013 02:38 przez xav92.)
02.12.2013 01:16
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Byłam pewna, że już to komentowałam, czyżbym wrzuciła odpowiedź w jakimś innym temacie? XD

Szajs, smutek, żal, ogrom odcinka w ogóle przeskoczyłam, bo wałkują w kółko to samo, scena z chłopakami z G5 odgradzającymi dzieci od piratów schrzaniona zupełnie, przez przedłużanie straciła prdlnięcie. Końcówka z Doflą w miarę, oby następny ep nie miał zbyt dużo rozciągniętych scen...

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
02.12.2013 03:21
DanielZPL Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 161
Uff, w końcu wypływają dalej. To całe Punk Hazard ciągnęło mi się w nieskończoność. Nareszcie Smile

[Obrazek: qqwee.png]
02.12.2013 08:06
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Odcinek raczej przejściowy, ale jak wspomniał Zoro, i takie muszą być w tej serii.

(02.12.2013 01:16 )xav92 napisał(a):  No bo ta scena z Doflamingiem w mandze wyszła dobrze i było pokazane jego wkurzenie (mocne wkurzenie), a w anime spieprzyli to. Nie było czuć tego aż tak bardzo.
Nie, w anime absolutnie nie było widać wkurzenia. Gdzie tam, przez całą akcję na tratwie Dofik był cały w skowronkach.
[Obrazek: image.jpg]

Dla porównania megarejdż z mangi:
W głosie też nie dało się wyczuć złości. Zwłaszcza na samym końcu.

(02.12.2013 01:16 )xav92 napisał(a):  Gdy Buffalo powiedział, że zmienia kolor, nic różnicy po nim widać nie było.
Bo tak zazwyczaj robi się w filmach i kreskówkach. Wyjątkiem są głównie sceny komediowe.

Jestem w stanie zrozumieć, że fanboizm mangi to jakaś dziwna moda na forum, ale trochę obiektywizmu, serio...

[Obrazek: Sygnatura.png]
02.12.2013 23:38
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
Jak dla mnie to wkurzenie Dofli na samym końcu było świetne. Seyiuu zagrał to kapitalnie, nie podniósł głosu, acz przez zaciśnięte zęby wycedził kilka słów. Dla mnie to było lepsze niż cokolwiek innego. Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
03.12.2013 00:23
IamaPirate Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8
Tak jak już pisali poprzednicy to całe pożegnanie i ta cała akcja z "piraci są źli" jest przeciągnięta. Wypowiedzi marynarki na temat piratów moim zdaniem były w ogóle nie potrzebne, jedyne co mi się w odcinku podobało to zakończenie gdy już pojawił się Doflamingo ta cała "negocjacja" z Lawem. Tak samo uważam pomysł z ukazaniem kilku scen pod koniec arca za w miarę dobry, tylko ja bym osobiście pokazał coś innego niż to co było ukazane w odcinku. Tongue
03.12.2013 20:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama