Aktualny czas: 24.11.2017, 22:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 624
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Odcinek 624
Nie chcę nic mówić, ale ktokolwiek skomponował main theme dla Flaminga, powinien wygrać nagrodę za najgorszą i najbardziej randomową kakofonię w historii anime. Naprawdę to jest to co najbardziej mi utkwiło w pamięci w tym odcinku. Muzyka gdy Flaming wkracza na Punk Hazard. Takiego gówna w OP jeszcze nie było, nie dość, że spaprali animacje, rozwlekają historię jak mogą, to jeszcze teraz ost niszczą ?! Co będzie następne, zmiana wszystkich seyuu na jednego ?

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2013 11:49 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
08.12.2013 06:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 624
No szczerze powiedziawszy to póki co nie wiem co myśleć p tym theme dla Flaminga. Odcinek jak dla mnie nie najgorszy. Owszem było przeciąganie, ale bywało gorzej (dużo gorzej). W końcu trochę takich scen komicznych na statku. Brakowało mi takich scen trochę Big Grin Bo po TSie było ino trochę pod wodą. Walka Flaminka z Dymkiem przedłużana i szału nie ma. Choć tragedii też. Bałem się, że może to być wyrównana walka jak w zapowiedzi, ale na szczęście było widać cały czas przewagę Flaminga. Najbardziej podobało mi się w odcinku wejście KuzanaBig Grin Taki badass trochęTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
08.12.2013 11:08
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Odcinek 624
Czemu nazywacie to "theme dla flaminga", lol. Ten kawałek już wystąpił nieraz, a to że zagrał przy wejściu różowego, nie znaczy że to od razu jego theme.
Bo w OP żadna z postaci nie ma swojego theme tak naprawdę.

A kawałek zły nie jest, aczkolwiek został skomponowany przez inną osobę, dlatego brzmi inaczej niż reszta ost.

Odcinek raczej lipa. Wejście flaminga i jego haki tragiczne w porównaniu z mangą. Walka średnia, Aokiji super sexy. + nie zamieścili 4 stron z mangi. Wyczuwam fillery.
08.12.2013 13:08
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
No jakby zrobili teraz jakieś filery to byłoby to na pewno lepsze niż rozciąganie, choć OP jest tak blisko obecnych wydarzeń z mangi, że nie wiem ile musieli by narobić tych filerów aby zaprzestać przeciągania.
Jak dla mnie haki Flaminga nie było tak źle pokazane.

08.12.2013 14:07
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Dla mnie było Tongue

CO do fillerów, to jest właśnie straszne lipa. Bo z jednej strony są potrzebne, aby anime nie zamulało, ale z drugiej i tak nawet te 10 odcinków fillerów nic nie zmienią, bo Oda od swojej wizyty w szpitalu jeszcze częściej robi sobie przerwy, więc prędzej czy później i tak to się wyrówna Tongue
08.12.2013 14:22
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Ja wpadłem na taki abstrakcyjny pomysł aby:
1) Zaprzestać tworzenia One Piece na rok (no kurna w tym czasie to by mogli chyba choć trochę kreskę i animacje poprawić, czy się mylę?)
2) Zacząć robić zupełnie od nowa odcinki, a dokładniej po TSie (mogliby nawet nazwę zmienić na kozackie One Piece: New World) i stworzyć naprawdę fajną Wyspę Ryboludzi (ale wtedy by musieli zmienić całą fabułę, nie przeinaczając tylko kluczowych faktów - ja bym tak zrobił), a zwłaszcza udany całkiem mangowy ark Punk Hazard
3) Zacząć robić fillery. Może być nawet sporo fillerów. W każdym arku po te dziesięć może być. Tylko nie takie byle jakie. Głównie nastawione na charakterystyczny humor, bo dramat z dziewczynkami w tle panom z Toei nie wychodzi.
4) Zacząć ekranizować wszystkie, nawet te najstarsze, okładki obrazkowe. To by było mega fajne! Smile

[Obrazek: 5YNqkDK.png]
[Obrazek: qdkUHad.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2013 14:30 przez Trace. Powód: Poprawiona ortografia)
08.12.2013 14:29
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nie wiem co macie za problem z tym odcinkiem poza tą muzyczką przy Doflaingu, bo to akura rozumiem - była denna, ale już wczesniej się pojawiała.

W sumie początek odcinka nuda, jak pojawił się Flaming nadal średnio, ale jednak walka była fajna, nie przeciągnęli jej z tego co pamiętam, szybko i sprawnie, pociął wszystko potem jego Big Grin

Wejście Kuzana bardzo fajne, ogółem na plus odcinek Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
08.12.2013 14:36
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Ano to, że odcinek może być nienajgorszy, jeśli go porównywać do innych odcinków One Piece z ostatnich lat. Jeśli natomiast do innych shounenów to nie wypada zbyt dobrze. Ciężko jest zrobić interesujący odcinek bazując tylko na jednym rozdziale, zafillerzając go dennymi przedłużeniami.

[Obrazek: 5YNqkDK.png]
[Obrazek: qdkUHad.png]
08.12.2013 14:39
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
(08.12.2013 14:29 )Trace napisał(a):  Ja wpadłem na taki abstrakcyjny pomysł aby:
1) Zaprzestać tworzenia One Piece na rok (no kurna w tym czasie to by mogli chyba choć trochę kreskę i animacje poprawić, czy się mylę?)
2) Zacząć robić zupełnie od nowa odcinki, a dokładniej po TSie (mogliby nawet nazwę zmienić na kozackie One Piece: New World) i stworzyć naprawdę fajną Wyspę Ryboludzi (ale wtedy by musieli zmienić całą fabułę, nie przeinaczając tylko kluczowych faktów - ja bym tak zrobił), a zwłaszcza udany całkiem mangowy ark Punk Hazard
3) Zacząć robić fillery. Może być nawet sporo fillerów. W każdym arku po te dziesięć może być. Tylko nie takie byle jakie. Głównie nastawione na charakterystyczny humor, bo dramat z dziewczynkami w tle panom z Toei nie wychodzi.
4) Zacząć ekranizować wszystkie, nawet te najstarsze, okładki obrazkowe. To by było mega fajne! Smile

1) To nie byłby zły pomysł, ale wątpię by tak zrobili bo z OP mają dużo kasy raczej.
2) To by nie było złe, ale to są 2 lata odcinków i mało prawdopodobne mi się to wydaje przez to.
4) Ten pomysł byłby najlepszyBig Grin Zwłaszcza z tym co się dzieje u przyjaciół słomkowych po TS, ale tego jest niestety za małoSad A tu filerów przynajmniej na rok by trzeba było. Jakby zrobili coś dobrego jak G8 to bym się nie obraził.

Tak sobie pomyślałem, że epickie filery by mogły być jakby Kuzan teraz wspomniał sobie walkę z SakazukimBig Grin To byłoby dobreBig Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2013 14:53 przez xav92.)
08.12.2013 14:48
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
do kitu zrobili wszystko prawie, jak flaming wleciał i rozłożył smołka w mandze to po prostu ociekało kozactwem, jego haki też, czy oni nie umieją nic porządnie zrobic z tym Anime ? jedynie wejście Kuzana naprawde badassowo wyszło i to bardzo. Prosty powód nie było w nim ruchu to i nie mieli zbytnio czego popsuć.

E: @up bezsensowne dywagacje bez racji bytu. Jedyni Filler Arc jest możliwy chociaz nie wiem jak, skoro gazowy jest u nich to co niby z nim zrobią.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2013 15:13 przez jezmylord. Powód: Poprawiona ortografia)
08.12.2013 15:11

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama