Aktualny czas: 25.11.2017, 06:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 625
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 625
Spodziewałam się więcej fillera, a tu na dobrą sprawę dopiero jego zapowiedź Smile

Gdyby nie przedłużone do bólu "starcie" Kuzana i Flaminga, to zaliczyłabym do udanych epków.
Cała druga część fajna, uwielbiam Momo i Ero-Trio <3

Nowa stylówa Kuzana tak bardzo mi się z Leonem kojarzy Tongue
Spoiler :
[Obrazek: 600full-leon%3A-the-professional-artwork.jpg]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
15.12.2013 05:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
RE: Odcinek 625
Ja w sumie byłbym w stanie zaliczyć ten odcinek do udanych epków. Co prawda było trochę rozciągane to starcie Kuzana i Flaminga (coś jak w DB - spojrzenie na jednego potem na drugiego i w kółko), ale w porównaniu z wieloma poprzednimi było nawet ok. Kuzan to dalej tak badass. Coś jest z tym porównaniem do LeonaBig Grin Druga część odcinka mi się podobała. Zrobili trochę filerowo gdy Nami oprowadzała Momo, ale było fajnie. Wyglądali trochę z zachowania jak Siostra z młodszym braciszkiem. No i doczekałem się w końcu Ero-trio. Świetne sceny z nimiBig Grin I ta mina Momo w piersiach Nami. ZabawnieBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
15.12.2013 11:42
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Przepraszam bardzo... Oglądnijcie sobie pojedynki westernowe mistrza Sergio Leone w trylogii dolara i powiedzcie mi, że tma też przeciągają... To już klasyka! Trzeba zrobić dobre napięcie, wąski kadr, zbliżenia oczu, muzyka, cisza, nastrój i jebudu! A tutaj Flaming rusza i nic. Smile Choć muzyka powinna być inna.

Co do reszty było spoko! Najfajniejsze jak ero trio na raz mówi - De gozaru xD
Zapowiedź Fillera mnie tak odrzuciła, że nie spojrzę aż nie wróci anime zgodne z mangą...

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
15.12.2013 17:36
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Jeszcze ten Czarek rumieniący się gdy go chwaląTongue Też był zabawnie zrobionyBig Grin. No filery mogą trochę potrwać, a jak czytałem tytuły 2 następnych odcinków to tylko odrzucać mnie zaczyna bo czuję, że to zepsuje mi OPSad

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
15.12.2013 18:00
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Odcinek nie najgorszy. Kuzan świetny jest Big Grin Szkoda, że żadna walka z tego nie wynikła. Mogłoby być ciekawie. Ero-trio genialne. Samuraj idealnie zgrał się już z załogą. Przyjemnie się oglądało.
Co do filerów. Zobaczymy co to będzie. Obejrzę pewnie. Do Dressory szybko nie dopłyną...
15.12.2013 23:17
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Zgadzam się z Tobą Fuszioms. Może trochę przegięli, ale napięcia nie buduje się od tak (a taki też mamy tytuł), ale nie, łatwiej wszystko podciągać pod "przeciąganie". Ja nie wiem jak niektórzy tutaj chcieliby budować nastrój.
I też niektórzy tutaj to nie wiedzą czego chcą. "Strasznie przedłużają, już daliby filery". Dają filery "ale badziew poczekam na mangę". Ręce opadają.

Mnie to w ogóle uciekają taki szczegóły. Wyraźnie Kuzan powiedział, żeby zmobilizować admirałów, wyraźne są przesłanki iż wszedł na ciemną stronę, a ja takie rzeczy zauważam dopiero jak odcinek oglądamxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2013 00:27 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
16.12.2013 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Komimasa napisał(a):Ja nie wiem jak niektórzy tutaj chcieliby budować nastrój.
Żeby chociaż w tle się więcej coś działo, jakieś szmaty/włosy powiewały, a nie sztywne kadry, w których zupełnie nic się nie dzieje. Gdyby zapchali to ładniejszą animacją, to by było spoko, a tak kiszka.

A na filery czekam raczej z ciekawością niż niechęcią Smile

Ta ciemna strona rzeczywiście jakoś umknęła... Chyba określenie "podziemie" padło - rewolucjonstyczne zapędy? Sprawdziłby się tam ;p

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
16.12.2013 06:48
DanielZPL Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 161
Uwielbiam takie odcinki jak ten, gdzie prawie nic się nie dzieje, gdzie wszyscy mają wolne, wtedy w końcu pojawiają się jakieś zabawne sceny jak np. tutaj z Momo Smile

[Obrazek: qqwee.png]
16.12.2013 08:05
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Filery z ciekawością? Ja z niechęcią, wole przeciąganie Smile Nigdy nie prosiłem o Filery i nigdy ich nie chce oglądać. Wolę przeciągane nudne momenty by w ciekawych trochę mnie jprzeciągnąc, jak dobrze będą to robić nie mam nic przeciwko, ale Filery to ja pier* Kung Fu Dugong? O.o

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
16.12.2013 14:24
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
żeby te fillery miały jakikolwiek wpływ na przeciąganie, to by musiało ich być minimum ze 20.

a że sam ich twórca mowił, że "nie mają dużo czasu, bo punk hazard i dressrosę dzieli tylko jedna noc" to chyba jasne, że skończy się to na max 10 odcinkach.
16.12.2013 14:45

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama