Aktualny czas: 24.11.2017, 16:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 629
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 629
Uważam, że odcinek jest świetny. Ani trochę nie odczułem przedłużania. Wszystko szło płynnie jak w mandze. I te mięsne oczyBig Grin Na statku poczułem to starą dobrą atmosferę jak dawniej u słomianych. I Law po tym jak powiedział, że nie lubi chleba. U Mingo też świetna, akcja. Podoba mi się seiyu podkładający głos za Diamante. Zwykle lubię bohaterów pod których on podkłada głosy.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
19.01.2014 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
RE: Odcinek 629
No pierwszy odcinek z nowym openingiem i muszę przyznać że był bardzo dobry. (odcinek w sensie xd)
Ja osobiście wielbię wręcz głos Trebola - jest tak irytująco-śmieszny że cokolwiek on nie powie to człowiek się śmieje xd Scena z Lawem nie lubiącym chleba - srogo śmiechłę xd Sam odcinek jak zauważył Xav - pozbawiony przedłużeń. Jak widać można i oby takie tempo się utrzymało. Rozwaliło mnie też przedstawienie Buggy'ego. Mimo że wiedziałem o jego stanowisku to i tak się uśmiałem. Ogólnie dawno już tak się nie śmiałem przy odcinku OP a to już pokazuje że był on dobry Big Grin

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
19.01.2014 16:43
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Czas na radochę Okiren, Grabki i kogo tam jeszcze, bo Law i chleb~ Big Grin

Trebola strasznie polubiłem od czasów mangi, zgadzam się z Taboretem - głoś wyśmienity! Big Grin

sweet sweet lemonade
19.01.2014 17:06
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
A ja z tej okazji się może nawet na obejrzenie skuszę Angel Chociaż ponoć ta akurat scena słabo wyszła. Przynajmniej jedyna dotychczas o niej opinia tak głosi Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2014 17:46 przez Murgrabia.)
19.01.2014 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Tak, zepsuli to... Przykre Big Grin

Swoją drogą, to
Spoiler :
Pica
taki alien, nic się nie odzywał ani w ogóle nie poruszył przez całe zebranie xD

sweet sweet lemonade
19.01.2014 18:00
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
Specjalnie oglądnąłem dla sceny z chlebkiem i się nią zawiodłem trochę;/ Ale cały odcinek całkiem klimatowy Big Grin Faktycznie prawda , głos Diamente ma wyśmienity do tej postaci . Nie pamiętam w sumie z mandze gdy opisywali Buggiego właśnie w tym chapie aby było iż stał się w 2 lata potężny - no ale to może moje niedopatrzenie . Ogółem odcinek całkiem przyjemny Smile
19.01.2014 18:21
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Odcinek bardzo ładnie zrobiony, brak przedłużania, jakby wszystkie tak robili byłbym bardzo szczęśliwy, niestety to się pewnie zmieni, bo zawsze czasem zrobią jeden odcinek dobrze, a później wciskają nam gówna, ale póki co cieszę się tym co mam.

Plusy odcinka:
- Ładnie graficznie zrobiony
- Brak przedłużania
- Fajne głosy nowych postaci
- Odcinek ciekawy, szybko i miło się ogląda

Minuso-plusy:

- Nowy opening bardzo fajny i kolorowy, szkoda tylko, że dali w nim sporo spoilerów, mi to osobiście nie przeszkadza, bo czytam mangę, ale osoby, które oglądają tylko odcinki może to zepsuć zabawę, bo zostały pokazane najciekawsze wydarzenia, które odbędą się na Dressrosie.

Minusy odcinka:

- Gadający Buggy, w mandze tego nie było i dobrze, bo dzięki temu wyszedł na silnego i tajemniczego, gdzie mówiłem sobie, że się zmienił, stał się bardziej epicki, a tak przez tą głupią scenę jest dla mnie taki sam jak był, tak jakby to dołączenie wcale go nie zmieniło.
- Scena z chlebem średnio wyszła, w mandze lepiej pokazana.
- Czas: od 2:30 - 3:30, łudziłem się, że tą beznadziejną minutę w końcu usuną, ona tylko zapycha odcinek, ciągle trzeba ją przewijać, coś o morzu i przypomnienie wcześniejszego odcinka, żal że ciągle to wpychają, tak jakby ktoś chciał to co odcinek oglądać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2014 18:53 przez plonacapiescace. Powód: Poprawiona ortografia)
19.01.2014 18:44
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Tom321 napisał(a):Buggiego właśnie w tym chapie aby było iż stał się w 2 lata potężny - no ale to może moje niedopatrzenie .
W mandze były pojedyncze kadry z klasycznymi ramkami z imieniem, ksywką i nagrodą. No i opisali ich jednym zdaniem (Buggy'ego nie pamiętam akurat, ale coś o wojnie). Zastanawia mnie to, że w anime powiedzieli "Rocky port" (kamienny?), a w mandze widziałem Rookie (jakby nowicjuszy, że np. Sabaody czy coś).

Dziwnie zrobili
Spoiler :
Lao G
Myślałem, że on nie był taki "spróchniały".

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2014 18:54 przez Devzan.)
19.01.2014 18:53
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 904
Nowy opening... Humpff... Muzyka nie wpadła mi w ucho, na animacje nie zwróciłam jakoś specjalnie uwagi, bo ponoć spoilerowo. Rzeczywiście nie było dłużyzn, ale mogliby usunąć już to wprowadzenie po op - jak już wspomniał plonacapiescace, bo i tak to wszyscy przewijają Big Grin ciekawi mnie design nowych antagonistów, zwłaszcza postaci na pikowym tronie xD no ale teraz to już muszę poczekać tydzień niestety. Wstawka z Buggym boska, co do sceny z chlebem - nie mam porównania do mangi, ale i tak mnie rozśmieszyła Big Grin

20.01.2014 00:10
TrafalgarDLaw Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 41
Ale gówniany odcinek, tak jestem hejterem chociaż nie wiem co znaczy to słowo, mi się nie podobał a gwoździem do trumienki był tchórzliwy Usopp który najlepiej by uciekł.
20.01.2014 00:35

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama