Aktualny czas: 24.11.2017, 11:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 630
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 630
Właśnie obejrzałem i muszę stwierdzić świetny odcinekBig Grin Dawno takiego nie widziałem. Wstawki z poza mangi były takie, że nie czułem przedłużania. Jeśli ten arc będzie cały na takim poziomie utrzymywany, to to będzie jeden z najlepszych arc'ów jakie widziałem w całym OP. Oglądając ten odcinek czułem się jak, gdy pierwszy raz oglądałem najlepsze odcinki 4 lata temu. Wprowadzenie do miasta świetne.
Spoiler :
Spotkanie Zoro z Isshio, świetne. Było długie, ale nie za długie z odpowiednim sountrackiem budzącym lekką grozę. Potem akcja w kasynie świetna. Głos świetny mu dobrali. tak jak myślałem
Teraz tylko czekam z niecierpliwością na następneBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
26.01.2014 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
RE: Odcinek 630
Potwierdzam, świetny ep! Klimat Dressrosy oddany kapitalnie. NO I DRESSROSA THEME! Cudowne! <3 Zawsze podnieta z nowego utworu :3 A ten jest suuuuupeeeerrrr: tajemniczy, namiętny, hiszpański z brzmienia, och! Nawet przedłużanie było spoko! Modle się o taki poziom do końca, byłoby epicko~

Tylko głos ślepca nie przypadł mi do gustu :<

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
26.01.2014 16:10
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Odcinek smaczny, co jest rzadkością. Wstawki Zoro i pana w fiolecie nie było chyba w mandze (albo jej nie kojarzę), więc fillerowo, ale przynajmniej zastąpiło to okropne przeciąganie.
Tylko szkoda kurczę, że odcinek skończył się w takim niefajnym momencie.
Spoiler :
Oglądając miałem nadzieje, że skończy się po tym jak Issho zrobi dziurę w podłodze
A, a jeszcze jedno.
Spoiler :
Ten żołnierzyk co był na początku, co się zaplątał, to nie był Mr. Soldier, mam nadzieję? Nie mam jak teraz sprawdzić początkowych chapów z Dressrosy, a nie pamiętam

sweet sweet lemonade
26.01.2014 17:03
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
Odcinek spoko, w ogólnie nie wyczułem przedłużenia. Nawet więcej- zdziwiłem się ze już polowa odcinku za mną ;P . Wejście ślepego
Spoiler :
Admirała całkiem całkiem zrobione. W mandze nie było tego spotkania z Zoro ale bardzo fajnie to wyszło. Dzięki temu nie przeciągali więcej bo i tak wstawili tą scenę. I nie jestem pewny czy tak przeżywał te swoje przegrane w mandze, no ale mniejsza z tym.
Ubiór cały na fiolet nieco dziwne wyglądał mi w 1 momencie ale da się po chwili przyzwyczaić.
Spoiler :
Co do pytania powyżej, nie to nie był ten żołnierzyk o którym myślisz. Na początku spotkali też w mandze żołnierza co mówił o zabójstwach mężczyzn przez kobiety. Miał 2 nogi Big Grin
Muzyczka z Dressrosy- nic dodać , nic ując- świetna .
Odcinek udany, mam nadzieje, ze więcej takich będzie. Luffy w brodzie - moje 1 skojarzenie : W One Piecu naprawdę pojawił się Genialny Żółw z Dragon Balla Big Grin Podobni xD
Świetne wyszła też scena z opisem Kinemona jak powinno się chodzić ubranym po Dresrossie hehBig Grin
Też się dziwiłem, że już się skończyło, tak jak Devzan myślałem to tam się skończy odcinek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2014 18:54 przez Tom321.)
26.01.2014 18:52
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Naprawdę fajny wstęp przed przygodami na wyspie. Jeszcze do tego nowa postać, która może odegrać jakąś rolę w przyszłości ;3 Motyw ślepego gościa ciekawy. Oglądałem wersję, gdzie Zoro odpowiedział ślepcowi "spytaj w tamtej restauracji". Ciekawe skąd facet miał wiedzieć, gdzie jest ta restauracja XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
26.01.2014 22:10
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Pewnie to miał być joke. Oglądałem eng i tam też było coś na wzór "spytaj w TEJ restauracji" Big Grin

Ponury napisał(a):Jeszcze do tego nowa postać, która może odegrać jakąś rolę w przyszłości ;3
Wydaje mi się, że Ty czytasz mangę xd

sweet sweet lemonade
26.01.2014 22:25
HeartPirate Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 10
Bardzo fajny wstęp przed emocjonującymi przygodami na wyspieWink
26.01.2014 22:30
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Bardzo podoba mi się sposób realizacji tego arku. Są dodatkowe sceny, które w żaden sposób nie psują odbioru. Głos Fioletowego Tygrysa bardzo do niego pasuje, plus zostało świetnie pokazane spotkanie z Zoro. Może ciut długo, ale było napięcie, którego osobiście dawno nie czułem. Fajnie też dodali kwestię Franky'ego nawiązując do kontekstu ze zboczeniem.
Odcinek był zabawny, bardzo przyjemnie wprowadzający do nowego arku. No jedynie małpa była wkurzająca, ale co poradzić.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2014 17:02 przez Komimasa.)
28.01.2014 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,932
Poziom ostrzeżeń: 15%
Mi odcinek się średnio podobał, no oglądałem, trochę śmiałem, ale mimo wszystko, co w nim tkaiego niesamowitego było. Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
28.01.2014 17:08
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
okiren napisał(a):Zapominasz Komi, ze wiele osob nie posiada takiej rozbudowanej wiedzy, o ktorej piszesz w spoilerze. No i dlaczego niedomyślne łośki maja nie miec niespodzianki, tylko dlatego, ze wolniej kojarza? Rownouprawnienie dla derpow!!!

Jeśli mam być szczera, to ja nie wiedziałam o co chodzi do momentu przeczytania spoilera Komiego xD ten tekst co był bez spolera nic mi nie mówił Big Grin Ale może to tylko ja jestem na tyle olewcza w stosunku do mang/anime, że nie gdybam sobie i nie łączę faktów, nie myślę nad tym tylko sobie oglądam/czytam Tongue

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
28.01.2014 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama