Aktualny czas: 25.11.2017, 13:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 631
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 631
No muszę przyznać, że odcinek niezły, trzyma poziom. Choć nie zachwycił mnie jak poprzedni. Było odrobinę rozciągania, ale nie odczuwa się tego nadal, bo nie ma scen typu jadą wózkiem 3ci odcinek i co jakiś czas odrzucą kamień, albo przez pół odcinka księżniczka ucieka tylko by Noego odgonić. Gdyby wtedy tak robili jak teraz to 2 poprzednie arc'i byłyby o wiele lepsze. W końcu ujrzeliśmy żołnierza jednonogiego. I średnio pasuje mi głos jego seyiuu. Spodziewałem się czegoś innego. No i zakończenie fajneBig Grin Pamiętam jak rozdział w mandze się tak skończył i wszyscy zastanawiali się jaka będzie reakcja Luffy'ego na wiadomość o nagrodzie w KoloseumBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
02.02.2014 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Odcinek 631
Odcinek słaby jak barszcz. Scena z Fujitorą była tak okropnie przeciągana, że nie dało się tego oglądać bez uśmiechu zażenowania na twarzy. Animacja lipa, pokazy slajdów, otocznie totalnie bez życia =/ Ja nie wiem, Alabasta i W7 jakoś nie sprawiały wrażenia miasta manekinów.
Na + to fillerowa bieganina po mieście (mogli zrobić tego więcej zamiast tak przeciągać) oraz sceny w koloseum.
Generalnie po dwóch naprawdę dobrych odcinkach, przyszedł czas na szrota Sad A naprawdę wystarczyło godnie zrobić scene z Fujitorą i reszta nie miałaby znaczenia.
02.02.2014 12:45
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
"Pan w fioletowym" rzeczywiście trochę gorzej był przedstawiony, ale nie ze względu na walkę mieczem, ta była spoko i godnie przedłużała odcinek. Brakowało tego dreszczyku, poczucia, że dziadek jest naprawdę niebezpieczny. Gdy wsuwał miecz mogli go bardziej "zacieniować" nadając jego twarzy bardziej złowieszczy wygląd. W odcinku wyszedł bardziej jakby tylko lekko się poirytował, gdy w mandze był bardziej stanowczy.

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
02.02.2014 16:03
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 829
Jak dla mnie odcinek spoko, ale przeżyłam prawdziwy szok jak zobaczyłam, że jednonogi żołnierz jest ryżym blondynem xD Do tej pory byłam święcie przekonana że ma ciemne włosy xD

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
02.02.2014 16:13
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
Odcinek taki sobie. Oglądając po ang. teksty mieli całkiem normalne. Nie wpasował mi się(z jakiegoś powodu )obrazek stojących słomianych- Sanji, Zoro,Franky i Kinemon, którzy zastanawiali się czy i jaka to moc owocu. A dokładniej tutaj mi Sanji nie wpasował, wyraz twarzy i jakiś taki głos nie tego dla mnie. Tak jak myślałem, głos Yamato z Naruto był wg mnie zbyt hmm..poważny?(nie mam chwilowo lepszego słowa potem może coś znajdzie sie) jak na żołnierza bez nogi. Ujdzie ale jednak średni dobór.
Scena walki fioletowego trochę przeciągnięta, ale mi to jakoś nie przeszkadzało. Jak pisali wyżej -bywało dużo gorzej. Wstawka z biegiem za wróżką też wyszła nawet normalnie.
Spoiler :
W mandze jej chyba nie było, ale nawet jeśli - ten gościu co się patrzył z ukrycia na Kinemona ,zupełnie fillerowy jak bieg. Mam nadzieje, że animatorzy nie zrobią z tego jakieś dodatkowej akcji typu- zauważył ktoś słomkowych, prosi o pomoc czy inna pierdołę i pomagają. Osobiście chcę myśleć ze to zwiadowca Dofli i nie będzie nic złego w tym. Tongue
Arena jak i Mera Mera no mi - ogólnie ok. Wiadomo zachwyty tłumów, gadka (mnie raczej obojętna-przesłuchałem bez emocji) komentatora o niesamowitym dniu i wspomnienie mocy owocu Ace-a. Akurat sam fragment wspomnienia mocy owocu był nawet fajny- w ang. brzmiało to coś w stylu- jego płonąca pieść spalała okręt, mogła zrobić z miasta piekło- spoko fragment Big Grin.
Spoiler :
Znów ucięli w innym miejscu niż myślałem. Tutaj dali ostatnie -Luffy się dowiedział- a w mandze pamiętam dobrze jeszcze było, że gladiatorom stawią czoła członkowie rodzinki Dofli i tam był: Diamente, ten pedałek(przepraszam-chłopak w obcasach) co Bellamego chciał zabić, dziadunio, maczo- twardziel który wycierał się stanikiem fanek(ten dziwnie ubrany) i ktoś jeszcze.. mniejsza o niego. No ale kończąc odcinek wiadomością o powrocie Mera Mera no mi , nie mam co narzekać, takie zakończenie też jest naprawdę dobre.
Ogólnie odcinek słabszy od poprzedniego- ale nie jest złe .
02.02.2014 16:43
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Mnie odcinek się w miare podobał, pomijajac kwestię tego, że niewiele się w nim działo Smile

Ani nie czułem przeciągania, ani animacja mnie nie rozwalała. Walka Ślepca była słabo zrobiona ale cóż Smile TOEI

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
02.02.2014 17:03
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Żołnierzyk ma zupełnie inne kolory niż się spodziewałam xP I Luffy przesłuchujący pionka Dofli jakiś taki... za mądro brzmiący xD

Przeciąganie nie było takie straszne, przyjemnie się całość oglądało. No i ta wrzawa w koloseum mi się trochę udzieliła Smile

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
02.02.2014 18:59
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Chyba wszyscy oczekiwali innych kolorów u żołnierzyka. Tia Luffy i Franky grający badass'ów w dziwnych strojachTongue Nie wiem czemu ale Kinemon kojarzy mi się jak Leon Zawodowiec w tych okularkach tylko, że z brodą.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
02.02.2014 19:25
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Co to to w kasynie było? Dlaczego on ich ciachał, a do tego nie pociachał? Taki ładny kadr tak dziwnie rozwinąć.

[Obrazek: image.jpg] [Obrazek: 18_19.jpg]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2014 23:04 przez Murgrabia.)
02.02.2014 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
Też tego nie ogarniałem ,ale po krótkim zastanowieniu pomyślałem sobie, że być może:
1) celował w ich bron - dlatego wszyscy potem mają ją na ziemi (wydało mi się najprawdopodobniejsze bo to faktycznie dziwna scena wyszła)
2) potem pomyślałem ,że staruszek zrobił coś podobnego do Zoro - uderzał np. tępą częścią ostrza czy coś w tym stylu - (ale tu średnio bo u Zoro po tym padali , a tu jakby dostali ale naprawdę leciutko - nic im po tym nie było)
3) Naruto mi się przypomniało ;P zrobił na nich mieczem pieczęci-oznaczenia xD
i przez to jego moc zadziałała na nich
Spoiler :
jednak to dziwne by było - bo wiemy w mandze ze tego nie potrzebuje a przyzywa sobie meteoryty. A ich nie naznaczył. Tu ewentualnie sensownie można założyć ze animatorzy poszli na własną rękę z tym.
Ale kto wie. Może ktoś inny sensowniejsze znalazł i się podzieli. Wink
02.02.2014 22:58

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama