Aktualny czas: 25.11.2017, 05:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 632
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 632
Odcinek nie był zły, ale szału nie ma. Mogli to lepiej odwzorować. Trzeba przyznać że w tym arcu wstawki przedłużające i fillerowe są o wiele lepsze jak w dwóch poprzednich. Przez to nie odczuwa się tak tego przedłużania, aczkolwiek wariactwa Sanjiego to nie jest to co chciałem zobaczyć najbardziej ale cóż. Chociaż scena jak wychodzi z tego baru a obok przebiega Zoro, a potem Kinemon fajna. Dobrze ukazali jak Zoro posługuje się haki do szukania miecza. Teraz czekam bardziej na następny jak będzie wprowadzenie do koloseumBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
09.02.2014 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Odcinek 632
100x lepszy od poprzedniego, którym był crapem niesamowitym. Fillery mi sie podobają(aczkolwiek współczuje osobom, ktore mangi nie znają, bo ten odcinek byl prawie ze o niczym xD), przeciąganie było tylko delikatne. Generalnie oprócz tego, że odcinek był o niczym, to największy bólem jest miasto bez życia. Zoro i Sanji biegają wśród manekinów :F W drugiej połowie odcinka już czasami się ruszali, ale to za mało...
09.02.2014 13:14
pirat219 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Niesamowicie wk..... mnie to, bo
zawsze były nieruchome randomy w tle itp. ale nie w taki sposób by drugi plan wyglądał jak tapeta. Sad Mam nadzieje że postarają się co do akcji w koloseum.
09.02.2014 13:23
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
violetka nową miss one piece, viva nowa kruloffa Smile

:P
09.02.2014 14:05
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Odcinek mi się podobał i to bardzo ( nawet zakochany ponownie Sanji nie wkurzał ). Podobają mi się oczy Violet, wyglądają jak bursztyny, podobał mi się także wygląd i głos żołnierzyka. Nie mogę się doczekać walk koloseum, szkoda tylko, że te miasto i ludzie wyglądają dalej sztucznie i pusto.
09.02.2014 16:39
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Tak wszyscy mówią o ludziach w mieście jak o manekinach, że obejrzałem ponownie i muszę niestet potwierdzić. Jakby jakieś kukły.
Jeśli będą trzymać ten poziom jak w tym odcinku to następny się ciekawie zapowiadaBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
09.02.2014 16:47
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
Niestety, też muszę potwierdzić - biegają wśród nieruchomych postaci ;/. Odcinek to była cała masa fillerów ale nie były one złe. Samo zachowanie Sanjiego też mnie nie wkurzało, ale jak 2 razy wspomniał- wybacz luffy / wybaczcie Nami i Robin- to jednak wkurzające.. przez kobietę nowo poznaną opuścić taką załogę . No ale to jednak filler na szczęście. Violetka ładna, taniec jej jakoś średnio wyszedł w moim odczuciu -.- ale bardzo ładne oczy- pomarańczowe takie jakby xD. A także jej fryzurka w anime w jakiś sposób przypomniała mi Aizena ( ten długi, pojedynczy włos przechodzący przez twarz, w jakimś stopniu mi się skojarzył). O fillerach nie ma co gadać za dużo, jednak atmosfera na arenie wyszła w porządku- to im nawet fajnie wyszło. Wink
09.02.2014 19:19
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Kukły niezbyt dobra rzecz, ale jak patrzę na sztuczny tłum w Durarara albo Soul Eater, to jednak nie jest tak źle Tongue

A Sanji, eh... Kupa. Od pewnego czasu pokazuje, jaką jest kupą, a nie człowiekiem, a co dopiero kimś z monster trio. Mówię tu też o jego bitwach (Vergo)
Spoiler :
+ rzucenie się na Doflę, a teraz na Big Mom...

sweet sweet lemonade
09.02.2014 19:25
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Jest lepiej, wreszcie jest lepiej! Można się czepiać do wielu szczegółów ale ten odcinek jest ciekawym wprowadzeniem do sagi.
Ciekawi mnie jak potoczy się historia z owocem. Zje go ktoś czy jednak nie? Jeżeli miałbym kogoś z załogi Słomków wytypować to jedyną postacią pasującą według mnie jest Nami. Jej rude włosy pasowały by do płomieni Big Grin
Zoro ugania się za mieczem, Sanji za kobietami, Kinemon za wszystkim naraz... a Luffy, jako miły staruszek, zamierza wziąć udział w walkach w Koloseum. To czekam na epickie pojedynki.
09.02.2014 22:07
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Czy w tym odcinku Luffy
Spoiler :
wita się już miło z gladiatorami
czy jeszcze nie?

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
09.02.2014 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama