Aktualny czas: 25.11.2017, 00:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 633
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 633
Odcinek fajnyBig Grin Jedynie fillery z Sanjim już mnie totalnie nudziły, ale reszta jest fajna. Trochę przedłużona potyczka ze Spartanem fajnie wyszła. Może nie było takiego efektu jak w mandze, że od razu, ale wolę o wiele bardziej takie wydłużanie niż ciągłe pokazywanie Sanjiego latającego za Violettą po mieście. Przedstawienie pozostałych zawodników też fajnie wyszło, jedynie ten głos Saia dziwnie mi nie pasuje do niego. No i zobaczyłem gladiatora Lucy'egoBig Grin Choć nie pokazali jego fajnego ujęcia jakoś fajnie jak w mandze. Ogólnie odcinek niezły. Ma klimat.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
16.02.2014 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
RE: Odcinek 633
Odcinek klimatyczny. Fajna muzyczka- Dresrossa ma świetne hiszpańskie rytmy. Sanjiego mało i dobrze ze nie wstawiali jak ostatnio całego odc fillerów o nim bo by się przejadło. Przedstawienie wojowników jak najbardziej w porządku. Walka z Spartakusem dobrze ukazana - mi się podobała.(każdy kto czyta mangę czasem daje ten argument-w mandze większa epickość- nawet ja xD) Wejście Cavanisha jak najbardziej dobre dla jego postaci. W 1 momencie zemdlenia 2 kobiet pomyślałem - o,Królewskie Haki?- ale potem widać te zemdlenia z miłości i serduszka w oczach. Słuchając dłużej niż 2 zdania jego mowy ( bo 2 zdania były głosem Gaary z Naruto) miałem większe wątpliwości czy to jego głos. Trochę zmienił sobie Wink. Franky zatykający ciągle palcem żołnierzyka- może być.Luffy szaleje w zbrojowni;D.
Tylko jeden szczegół mnie zadziwił który jest w odcinku.
Spoiler :
Pokazali w rundzie A Burgessa- fakt ,że z workiem na głowie ale jednak.. słaba ochrona przed domyśleniem się kto to.
P.S Mam pytanko- Nie wiem czy ślepnę już z starości czy coś się stało z opcją. xD Gdzie się podziała w pełnej odpowiedzi opcja spolieru - ręcznie sobie w prawdzie poradzić jak widać można ale szukałem wzrokiem i nie znalazłem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2014 15:59 przez Tom321. Powód: Poprawiona ortografia)
16.02.2014 15:54
DevilGoku Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Odcinek bardzo fajny ale zastanawia mnie jedna rzecz:

Spoiler :
w openingu jest ukazany czarnobrody, prawdopodobnie zmierzy się pod koniec arca z luffym(nie czytam mangi więc tylko spekuluje) i teraz zastanawia mnie czy czarnobrody "pochłonie" moc luffiego i dzięki temu luffy będzie mógł zjeść owoc Ace'a.

Co o tym sądzicie ?
16.02.2014 16:10
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Na sto procent tak będzie!

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
16.02.2014 16:29
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
(16.02.2014 16:10 )DevilGoku napisał(a):  Odcinek bardzo fajny ale zastanawia mnie jedna rzecz:

Spoiler :
w openingu jest ukazany czarnobrody, prawdopodobnie zmierzy się pod koniec arca z luffym(nie czytam mangi więc tylko spekuluje) i teraz zastanawia mnie czy czarnobrody "pochłonie" moc luffiego i dzięki temu luffy będzie mógł zjeść owoc Ace'a.

Co o tym sądzicie ?

Nie bierz na serio scen z tego openingu, walka z admirałami i czarnobrodym to wymysł animatorów i nic takiego nie ma miejsca, i nie będzie miało w najbliższym czasie, w mandze.
16.02.2014 16:31
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
(16.02.2014 16:10 )DevilGoku napisał(a):  Odcinek bardzo fajny ale zastanawia mnie jedna rzecz:

Spoiler :

Co o tym sądzicie ?

Już mam w myślach Czarnobrodego rozciągającego swoją owłosioną rękę Big Grin.

[Obrazek: 5YNqkDK.png]
[Obrazek: qdkUHad.png]
16.02.2014 18:58
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Poziom ostrzeżeń: 0%
Tak jakoś bez zachwytu ale i bez tragedii. Również dłużą mi się sceny między Violet i Sanjim. Podobało mi się jak Luffy wywijał Sparciuchem, sam moment jak był w powietrzu. No i motyw na gitarkę super, co odcinek to fajny utwór :3 No i głos Cavendisha Heart

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
16.02.2014 19:57
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Nie podobała mi się scena ze Spartanem, w mandze ładnie go położył a tutaj jakoś nim kręcił w powietrzu co było żałosne. Jeszcze bardziej żałosne sceny z Sanjim, na widok tych jego serduszek już na wymioty bierze. Widownia koloseum w większości została pokazana jako nieruchome obrazki a jak już zaczęli się ruszać to też nie wyglądało to dobrze. Chyba szkoda im kasy na animatorów. Wszystkie epickie sceny jakie stworzyła manga oni zwalili. Jeszcze te sceny koloseum dało się oglądać, jednak Sanjiego już nie. Jak ktoś się dziwi dlaczego tak wiele osób gardzi Sanjim to macie prostą odpowiedź, przede wszystkim za jego ,, przygłup mode '' w stosunku do kobiet.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2014 20:35 przez plonacapiescace.)
16.02.2014 20:33
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Gardzą nim, ale jest 3-cią najbardziej lubianą postacią OP, ma okazje do fillerów, więc ją wykorzystują. Fakt, że w niefajny sposób, ale co poradzić Big Grin.

[Obrazek: 5YNqkDK.png]
[Obrazek: qdkUHad.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2014 20:41 przez Trace.)
16.02.2014 20:41
TheMoon Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 126
Ja rozumiem że niektórym powtarzające się gagi z Sanjim mogą się nie podobać, ale dziwi mnie że przez to nie są w stanie dostrzec jego przydatności dla załogi czy siły.

Odcinek IMO tragiczny, blizna Luffyiego wyglądała strasznie miernie. Zakręcenie Spartanem jeszcze przejdzie, ale wygląd walk randomów i tła dobijają -_-
16.02.2014 20:45

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama