Aktualny czas: 21.11.2017, 00:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 635
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 635
Odcinek nawet mi się podobał. Nie było jakiegoś przedłużania zbytniego. Większość wydarzeń była z mangi. Na początku sceny z Sanjim przeraziłem się, że znowu będą z nim jakieś marne fillery, ale na szczęście tylko to co w mandze było. No i mamy w końcu Bartolomeo. Aczkolwiek średnio pasuje mu głos Shikamaru za Naruto. Niestety widownia i gladiatorzy znowu są posągami. Ale odcinek ogólnie na plus jak dla mnieBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
02.03.2014 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Qulob Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
RE: Odcinek 635
Co do głosu to racja. Bartolomeo wygląda jak szaleniec, a szaleńcowi przydałby się szaleńczy głos, a w przypadku tego od "Shikamaru" czuć w nim bardziej opanowanie. Poza tym czy ktoś podchwycił jak Sanji śmieje się tak jak Brook "Yohohoho" XD? A i jeszcze jednostka CP0 oraz Bellamy, który popłynął na Niebiańską Wyspę, kroją się niezłe rzeczy jak widzę.
02.03.2014 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
Dla mnie też odcinek nie był jakoś złyTongue. Bartka bardzo fajnie przedstawili, scenka z pobiciem Wice-admirała(nie mam pewności czy to dobra ranga)mi się podobała. Co do głosu.. no na początku faktycznie nieco dziwił- za spokojny się wydał, ale słuchając go dalej wyczułem drwinę(chyba dobre słowo xD) z widowni/marynarza/no w każdym momencie praktycznie.Big Grin Nawet pasujące do Bartka Smile. Może to mój słuch tylko ale - czy wróżka którą dogonił Zoro nie miała głosu Perony??(tej od duchów Big Grin). Sanji robiący Yohohoho ^^ Big Grin. Młody samuraj fajnie ma.. Służba, Nami na każde życzenie , a biednemu Brookowi obiła twarz za takie leżenie.. gdzie tu równość heh. Chopper - nie wiem czy to tylko w anime czy w mandze też było i nie pamiętam, ale zdziwił mnie jego strój taki a la wojskowy. No i spory minus odcinka- Widownia/Gladiatorzy stoją/siedzą i zero ruchu. A nawet bardziej niż w arenie ja to widziałem w mieście- Zoro biegnie, skacze po dachach a mieszkańcy nic. Nie odwrócą, nie ruszą nawet aby zobaczyć co się dzieje - słabo, naprawdę słabo.
02.03.2014 16:40
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Odcinek niezły, bardzo mi się podobał. Wszystko ładnie i ciekawie przedstawione. Nie wiem co myśleć o scenie z Brookiem i Chopperem gdy otworzyli drzwi, w mandze oda przedstawił samo szuranie bez głosu, bez otwierania drzwi, w anime pokazali bardzo dużo ale to nawet chyba na plus bo pewnie wzbudza ciekawość tych co jeszcze mangi nie czytali.

(02.03.2014 16:40 )Tom321 napisał(a):  Służba, Nami na każde życzenie , a biednemu Brookowi obiła twarz za takie leżenie.. gdzie tu równość heh.

Bo to idiotka jeszcze gorsza od Sanjiego.
02.03.2014 18:45
UchihaMadara Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
Poziom ostrzeżeń: 5%
Moim zdaniem sanji powinien mieć "wypadek" i stracić obie nogi. Będzie mógł gotować więc zostanie w załodze i będzie go mniej widać. Idealne rozwiązanie.
02.03.2014 19:17
Pluton Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17
A ja chciałbym, żeby przestali to przedłużać i zaczęli walkę w bloku, w którym jest nasz słomiany. Odcinek jak dla mnie średni, strasznie mało akcji. Do tego publiczność stoi jak beton, w zasadzie jej nie ma, to samo z ludźmi w mieście. Widać ich, ale nie reagują w żaden sposób. Ten młody mnie strasznie irytuje, tak samo od paru odcinków Nami. Irytuje mnie to, że robi wszystko co ten gówniarz chce. Sanji, Kin'emon i Brook rozgryźli małego, a cycata niestety nie ;< W tym odcinku spodziewałem się nieco więcej, biorąc pod uwagę fakt, że Bellamy podszedł do Luffyego, a przecież jego charakter znamy z poprzednich odcinków. Myślałem, że będzie rozróba i tu wielkie zdziwko, ale w sumie na plus. Ciekaw jestem co zaprezentuje nam Bellamy, musi być silniejszy, bo jaki sens byłoby go pokazywać jak znów spadłby na liścia. No i na koniec Bartolomeo, moim zdaniem bardzo fajna postać. Głos Shikamaru akurat mi nie przeszkadzał, bo jak już ktoś wspomniał słychać w nim było taką drwinę (?). Tak czy inaczej fajnie, że skasował tego wice-admirała. Czekam na następne epy, no i mam nadzieję, że więcej będzie się działo.

W sumie zacząłbym czytać mangę, wie ktoś na jakim chapterze jest aktualny, dzisiejszy odcinek?

"Koszmary istnieją poza granicami logiki, więc wszelkie próby ich wyjaśnienia mijają się z celem i kłócą się z poezją strachu..."
[Obrazek: 1hoCcej.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2014 19:30 przez Pluton.)
02.03.2014 19:29
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
(02.03.2014 19:29 )Pluton napisał(a):  W sumie zacząłbym czytać mangę, wie ktoś na jakim chapterze jest aktualny, dzisiejszy odcinek?

706 chapter, od niego powinieneś zacząć, masz nawet link:

http://manga.daikazoku.org/read/one_piec...706/page/1

A jeszcze co do odcinka podobało mi się to, że Luffy zapomniał imienia Bellamyego i nazwał go Maro ;D w mandze też to było ale anime trochę lepiej pokazało w tym humor.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2014 19:39 przez plonacapiescace.)
02.03.2014 19:35
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,494
Wg wiki

Cytat:Chapter 705 (p. 8-19)
Chapter 706 (p. 7-8)

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
02.03.2014 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 901
Odcinek całkiem fajny. Głos Bartka, jak ktoś już stwierdził, mógłby być bardziej "szalony" Smile

Spoiler :
Jestem ciekawa, jak będzie brzmiał, gdy się dowie o Luffiaczu Tongue

Statyczni statyści - to się już chyba nie poprawi i trzeba się do tego przyzwyczaić :/ A peleryna marynarza miała chyba powiewać na wietrze w jednym ujęciu (przed starciem z Bartkiem), ale niestety zawisła w bezruchu - tak mi się to jakoś w oczy rzuciło xd
Najbardziej w tym odcinku podobała mi się kwestia Brook'a: "Thank you, everybody!" - śmiechłam Big Grin

02.03.2014 22:12
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,925
Poziom ostrzeżeń: 15%
Głos Bartolomeo, mimo wszystko powoli mi zaczyna pasować, choć jeszcze nie wiem czemu :3

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
02.03.2014 22:39

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama