Aktualny czas: 23.11.2017, 01:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 639
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 639
No muszę przyznać, że odcinek mi się podobałBig Grin Nawet wstawki fillerowe z Sanjim były fajne. Ogólnie wszystkie takie wstawki były zrobione tak, że nie odczułem przedłużania w odcinku. Teraz mała przerwa od koloseum, ale nie jest na szczęście źleBig Grin
Scena z Bellamym też klimatycznie wyszła. Więc ogólnie cały odcinek jak dla mnie na plus.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
06.04.2014 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Odcinek 639
Nad odcinkiem siedział Takashi Ootsuka (ten od Smoker vs Vergo, czy Luffy vs CC), więc jakość na poziomie madhouse była gwarantowana. Choć trochę szkoda, że nie dostał walk w koloseum, albo
Spoiler :
nadchodzącej epickiej konfrontacji wiadomo kogo
, no ale mam nadzieje, że mimo wszystko toei i tak szykuje bombe na wydarzenia na green bit.

Cały odcinek rewelacja, kreska świetna, animacja płynna, reżyseria doskonała i pełna ciekawych ujęć. Po prostu różnica poziomu między tym odcinkiem a jakimkolwiek poprzednim jest DRASTYCZNA. + fajny filler z Sanjim. Takie odcinki to bezdyskusyjne 10/10, oby więcej takich.

Grzecznie i z nakamowskim uśmiechem przyjaźni zapraszam wszystkich, których nic nie boli, do przeczytania mojego fika!
http://forum.onepiecenakama.pl/watek-fan...ieza--2770
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2014 14:25 przez Dahaka.)
06.04.2014 14:25
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Odcinek także bardzo mi się podobał. Moment jak Luffy stał i powiedział, że już czas na niego bardzo klimatyczny. Nie mogę się doczekać niektórych scen walk bloku C, ciekawy jestem czy przedstawią je tak genialnie jak manga. Pierwsza bojowa ryba jak przeskoczyła most to aż ciarki przeszły. Bardzo na plus.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2014 15:51 przez plonacapiescace.)
06.04.2014 15:50
KuroWolf Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 204
Odcinek miazga Smile W końcu do akcji ruszyła drużyna przekazująca, i nie mogę się doczekać rozpoczęcia walki bloku C, jak widać będzie parę mocnych zawodników i w tym oczywiści Lucy.

[Obrazek: 5nIGWQ4.jpg]
06.04.2014 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Jak dla mnie jeden z najlepszych odcinków ostatnio. Mam nadzieję że wszystkie walki na Arenie będą na tym poziomie bo poprzednie były mocno średnie. Choć końcowy King Punch wyszedł dosyć epicko - szczególnie z nowymi głośnikami Big Grin Wracając do odcinka to wszystko szło naprawdę sprawnie. Może i było lekkie przeciąganie ale było ono na poziomie którego szczerze mówiąc nawet nie odczułem. Powiem że pod koniec nieco się zirytowałem bo tak się napaliłem na początek areny... a tu Sanji. Choć ostatecznie wyszło to naprawdę dobrze. Tak powinien być realizowany każdy odcinek Big Grin

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
06.04.2014 17:30
Gatana Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 637
Taki ładny odcinek *-* Nic dodać, nic ująć. Wstawka z Sanjim naprawdę fajna Big Grin Zrobił nawet Yohoho! Chociaż na końcu mi się zrobiło szkoda biedaka...

[Obrazek: RvSoN0h.png]
06.04.2014 21:52
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja akurat nie podnieciłem się jak nie wiem co przy tym odcinku, nie widziałem nic mega, sceny z Lawem nudne, ogólnie czekam na małą wróżkę i Zoro Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
06.04.2014 22:07

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama