Aktualny czas: 25.11.2017, 05:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 643
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 643
No muszę przyznać, że zacny był ten odcinek. Znacznie lepszy jak dwa poprzednie. Początek z atakiem Fujitory wyszedł bardzo dobrze jak dla mnie. Dynamika zachowana, a i spadający meteoryt oraz obrona trójcy przed nim. Sceny z Sanjim i Frankym fajne. Fajnie wyszło jak Kinemon przerwał zakochanemu SanjiemuTongue W koloseum doszliśmy do wydarzeń z mangi pod koniec. Tak czułem czytając mangę, że Lucy musiał użyć królewskiego w słabszej postaci aby przeciągnąć byka na swoją stronę. No i ta śmieszna mina UsoppaBig Grin
W następnym zapowiadają koloseum, na które czekam i statek, na którym nie ma zbyt interesujących wydarzeń jak dla mnie.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
04.05.2014 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
RE: Odcinek 643
Większość część odcinka oglądałem z wielkim zwątpieniem i facepalmem. Głównie chodzi mi o scenę na arenie z bykiem no i Sanji jak zwykle. Muciek wyszedł wyjątkowo żałośnie, jego głos, mimika, to jak został oswojony. Wielka beznadzieja. Powinni zrobić tak jak w mandze, czyli nie pokazać żadnej sceny walki z nim tylko już ujeżdżającego go Luffyego, bo tam to było pięknie, a tak to używa najsilniejszych haki, używa G2 które skraca życie na czymś mało znaczącym przynajmniej dla mnie, ale co tam trzeba to wszystko wciskać, bo jak nie ma się wyobraźni to muszą wciskać wszystko co zdołają. Takie to sztuczne wszystko. Przez większą część odcinka wciskają nam jakieś narysowane, nieruchome obrazki albo morze. Jedyną taką sceną którą jeszcze w miarę się oglądało to scena z Usoppem i Robin. Dressrosa to jest najlepsza saga, ale w mandze.
04.05.2014 16:02
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
Odcinek nie był wcale taki zły, jednak popieram ze Ucego(byczka) jakoś słabo mi się oglądało - jego zachowanie i dziwne(wg. mnie) muuu- jakoś mi przeszkadzał ten odgłos. Popieram, że powinno być jak w mandze- nie ma oswajania, po prostu Luffy jest sobą i się bawi na arenie siedząc na nimWink(w sensie rozjuszonym chociaż nieco a nie obesranym z strachu przed Luffym). Meteoryt wyszedł w miarę, nie urzekła mnie ta scena w stylu- o ja pie....Big Grin ale nie było też - co za żenada-.-. Rozmowa Sanjiego z Frankym też w miarę. Jednak całkiem podobała mi się sytuacja Robin I Usoppa. xD Cóż za potężne haki on posiada ^^. Oraz rozmowa admirała,Dolfi i Lawa przed rozpoczęciem walki- uważam ze wyszła całkiem, całkiem. Tak samo sceny po uderzeniu meteorytuSmile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.05.2014 18:45 przez Tom321.)
04.05.2014 18:44
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek całkiem niezły. Ostro się za zmiany imion wzięli: Lucy, Usoland Big Grin Usopp poprowadzi armię na Doflamingo... hahaha
Przede wszystkim nie było zbędnego przeciągania co na plus dla odcinka wyszło. Jestem ciekawy pojedynku Law - Doflamingo - Fuji.
04.05.2014 21:31

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama