Aktualny czas: 23.11.2017, 01:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 644
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 644
Odcinek taki sobie. Mimo iż, według wydarzeń z mangi to momentami czułem lekkie przeciąganie. W dodatku dość nudny wątek na statku. W koloseum trochę lepiej ale też nie powalająco. Momentami kreska była słaba. Jedynie w miarę końcówka mi się podobała, aczkolwiek bardziej podobała mi się ta scena w mandze.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
11.05.2014 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
RE: Odcinek 644
Jak dla mnie taki przeciętny odcinek. Osobiście nie czułem takiego przeciągania. Epizod oglądało mi się dosyć płynnie. Tekst Brooka "Owoc złego gustu?" mnie nawet rozśmieszył xd Zdecydowanie odcinek skupił się na abstrakcyjnej mocy babki i wydarzeniach w koloseum. Końcówka z Hajrudinem wyszła naprawdę fajnie. Od następnego odcinka będzie niezła jatka Big Grin

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
12.05.2014 19:08
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Odcinek tragiczny no może poza końcówką gdzie fajnie pokazali Lucy-iego Big Grin Akcja z bykiem i powalenie olbrzyma wyszło nieźle.
Sceny na statku i ten owoc "złego gustu" to słabizna. Żal było to oglądać. Nie spodziewałem się, że coś tak głupiego tutaj zobaczę.
W animacji samej wiele niedociągnięć. Wielkość areny to ze sceny na scenę się zmienia.
12.05.2014 20:48
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
Okej, skwituje to tak: cały odzinek nie nie niem nuda dno bleh. meh itd.

Jednak sama końcówka po zmiażdżeniu byka byla okej. Muzyka fajnie dobrana, dawno jej nei było, Troszkę nie było widać tak złości Luffyego, ale jednak nice. No i tak się zaskoczyłem, że pokazali uderzenie do końca! To było naprawdę przyjemne zaskoczenie Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
13.05.2014 00:23
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Co prawda byłam nietrzeźwa oglądając, ale mi się wybitnie podobało ;p

Giolla, dziwnie napisane... Ale samo przedstawienie postaci zarąbiste, jest dokładnie tak irytująca jak być powinna xD No i te grzybowe motywy na statku, samo morfowanie Sunny jakie zburane (na plus). Giolla tak naprawdę ma psy-psy no mi i ma moc urzeczywistniania kwasowych wizji Big Grin Ciekawie się ogląda postacie w tych "artystycznych" wersjach ;P

Fanką koloseum nie jestem, ale było sporo Barta, więc też na plus <3 Bartuś wyrasta mi na nowego ulubieńca :3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
13.05.2014 04:05
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 902
Odcinek raczej nieciekawy. Ekipa na statku jeszcze przed "metamorfozą" miała strasznie krzywe twarze i tak brzydko :<< Chopper i jego zszokowany pyszczek - tragedia. Za to sama moc Giolli wg mnie ciekawa. Nawiązanie do Picassa i "Krzyk" Muncha w wykonaniu Brook'a - piękne~! Big Grin
Fanką koloseum też nie jestem, jakoś mnie to nużą te wydarzenia. Ale na Bartolomeo patrzę z przyjemnością. Odnoszę wrażenie, że przepaski, tworzące stanik Rebecci, robią się coraz węższe xd
Końcówka rzeczywiście lepsza, ale animacja i kreska przez cały odcinek nie zachwycają :<

13.05.2014 19:07

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama