Aktualny czas: 19.09.2017, 15:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Odcinek 645
Autor Wiadomość
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 439
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 645
Odcinek moim zdaniem całkiem niezły. Walki w bloku C zmierzają do pojedynku Luffiego ze staruszkiem. Mam nadzieje, że ta walka będzie ciekawa!
Poza tym to wątki nie przedłużane. Zoro gubi się jak się gubił i pewnie szybko go w walce nie zobaczymy.
Law ucieka - trochę mnie to zawiodło. Niech walczy wreszcie! Fajne trio nam się tam stworzyło.

No i to tyle ode mnie. A jak wam się podobał ten odcinek?
18.05.2014 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,619
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Odcinek 645
Jak dla mnie odcinek na maksa przeciągnięty, strasznie wolno się wszystko toczyło, nie było żadnych emocji, rozwleczone i nudne. Zdegustowany jestem poziomem tego odcinka, ale to tylko moja opinia Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
18.05.2014 21:44
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Odcinek średni. Było czuć momentami przeciąganie. Ale walki na arenie te według mangi fajnie wyszłyBig Grin W przyszłym odcinku według zapowiedzi w końcu starcie na które czekamBig Grin Mam nadzieję, że tego nie spieprząBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
18.05.2014 21:53
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 138
Odcinek lepszy od poprzedniego. Nie mam się jakoś czegoś uczepić. Dodatkowe sceny, które nie były w mandze nawet fajne, Zoro chyba nieco przegiął z tym wyrzuceniem tej wróżki, było to trochę wredne, ale ostatecznie wyszło całkiem nieźle. Żałuję tylko tego byka, że tak kiepsko przedstawili go i jazdę na nim w poprzednich odcinkach, w mandze to było epickie w anime to klapa. Ten odcinek za to na szczęście nie miał żadnego zmarnowanego potencjału, może dla tego, że nie było jakiś fajniejszych scen. Tak czy siak odcinek nie był zły porównując go do poprzedniego.
18.05.2014 22:33
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 885
Bywały gorsze odcinki. Ale sobie trochę pomarudzę Tongue
Law tak brzydko biegał ;-; I te przecięte przez Doflę rośliny tak dziwnie wirują ;-;
Zoro biega wśród kukiełek po mieście. Wydarzenia w Koloseum mnie niezbyt interesują, a te ujęcia na publikę zaczynają denerwować. Byk chyba zmienia rozmiary, ostatnio wydawał mi się mniejszy, gdy Luffy na nim jeździł, a teraz jak go podniósł, to taki większy się zrobił~
Dobra, koniec tego narzekania Tongue

20.05.2014 01:13
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama