Aktualny czas: 25.11.2017, 06:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 646
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 646
Odcinek ogólnie mi się podobał. Aczkolwiek było kilka scen które były totalnie spierniczone. Np. jak Jean rzucał w Luffy'ego bronią to te skaczące obrazki były totalnie beznadziejnie, oboje jak jakieś roboty wyglądali. Fajna była sceneria walki Sai'a z Ideo i dość dynamicznie. I najważniejsze, ciekawie ukazane starcie słomka z Chinjao. Szału nie ma ale niezłe. Nie podobało mi się ino jak odrzucili pozostałą dwójkę i ci tak unosili się w powietrzu jak balony. To powinno być dynamiczne. I w końcu samo starcie. Szło odczuć moc ale za mało dynamiczne jakoś to było, i ci ludzie latający w koło z błyskawicami... W mandze moim zdaniem było to bardziej epicko ukazane. Ale nie było złe. W porównaniu do królewskiego haki na FI to wręcz bardzo dobrze wyszłoTongue
No i jeden z moich ulubionych OST po starciuBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2014 13:08 przez xav92.)
25.05.2014 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
RE: Odcinek 646
Xav, czy dobrze wnioskuję z Twojego posta, że ten epek toczy się wyłącznie w koloseum?

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
25.05.2014 15:39
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Tak, + z minuta lub dwie na Sunny.

Odcinek dobrze wyreżyserowany, dynamiczny, nieprzeciągnięty (jak na taką ilość materiału) ciągle coś się działo. Dało się poczuć, że jest to walka wszyscy na wszystkich, a nie 2 na 2.

Zderzenie się użytkowników królewskich haki trochę przesadzone, ale jak się spojrzy na mangę, to w sumie nie aż tak bardzo. Troszkę mniej tych "efektów elektrycznych" i byłby ok. A, i jeszcze latające zwłoki jakby tornado je porwało to była przesada XD
Niemniej odcinek dobry.

Grzecznie i z nakamowskim uśmiechem przyjaźni zapraszam wszystkich, których nic nie boli, do przeczytania mojego fika!
http://forum.onepiecenakama.pl/watek-fan...ieza--2770
25.05.2014 16:10
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Jak dlaaa mnie, odcinek był mega fajny, najnudniejsze było tylko jak Jean ango rzucał te swoje bronie Wink
Cała walka spoko, jednak zderzenie dwóch uzytkowników królewskiego Haki było dla mnie super, a dźwiek po uderzeniu, jak w DBZ XD dla mnie było i smiesznie i patetycznie, co spowodowała końcowa muzyka, słowa Diamante, a także miny publiczności (walczącej w zawodach)

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
25.05.2014 17:17
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Wreszcie odcinki zaczynają mi się podobać. Walka w koloseum rozkręca się. Pojedynek Luffiego z Don Chinjao fajnie się zapowiada. No i pokaz siły królewskiego haki Big Grin
Dobrze, że już tylko oni zostali na arenie. Już obawiałem się, że nim do tego dojdzie to minie jeszcze kilka odcinków.
Odcinek na plus.
25.05.2014 21:48
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Jednak obejrzałam i nie żałuję.

fuszioms napisał(a):najnudniejsze było tylko jak Jean ango rzucał te swoje bronie
Nooo, już powinien był się z nich wypsztykać dawno temu, nie wiem czym on rzucał tyle czasu... Na wyobraźnie chyba jechał.

Jora jest świetna, strasznie mi się podoba jak ją zrobili w anime Big Grin

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
26.05.2014 02:30

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama