Aktualny czas: 25.11.2017, 05:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 661
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 661
Dobra, poprzednich odcinków jak widać nie ma co komentować z czym się zgodzę, ale dzisiejszy jest odcinkiem jednym z najlepszych w ostatnich latach jakie przyszło mi zobaczyć z OP. Pod koniec odcinka myślałem, że zawarli więcej niż jeden rozdział bo ani razu nie odczułem ani trochę przeciągania. Jak potem spojrzałem to był taki rozdział, w którym sporo się działo. Animacja też na dość wysokim poziomie, zwłaszcza podczas walki Law vs Mingo. Później bywały słabsze momenty ale nie było strasznie. Soundtracki też dobrze dopasowane według mnie. Tylko czemu w anime Luffy nazywa Mingo pełnym imieniem, a nie jak w mandze właśnie Mingo. To właśnie było fajne bo w jego stylu, ale nie ma co ubolewać nad tym. Następny też zapowiada się tak dobry jeśli utrzymają poziom animacji i dźwięku.
Mocny spoiler:
Spoiler :
W następnym odcinku, zobaczymy krótkie starcie Zoro z admirałem, a za 2 tygodnie brat marnotrawny powróci Tongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2014 14:02 przez xav92.)
14.09.2014 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 47
RE: Odcinek 661
Zgadzam się, odcinki nabierają strasznego tempa zapowiada się imponującoSmile
14.09.2014 16:03
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Ostatnie odcinki to mi się w pamięci zlały w jeden. Dopiero walka Dofli z Trafkiem rozkręciło akcję. Mam nadzieje, że już nie zwolnią aż do końca.

Mocne wejście Dofli pod koniec Big Grin I wszyscy wreszcie zmierzają do tego samego miejsca. Podobało mi się nawet łzawe wyznanie Frankiego i decyzja Sanjiego o powrocie na wyspę. Tak w stylu Słomkowych wszystko.
14.09.2014 22:20
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Żeby animowali wszystko tak ładnie jak wtedy, co poleciał ten tekst o "D" ;____;
Prócz tego niewielkiego fragmenciku, gdzie Mingo tak szedł i szedł, a potem Den Den Mushi dzwooonił i dzwoooonił, to w sumie wszystko cacanie.

Dellinger tak bardzo super Heart I sceny z Bellamym i walka Lawa i Dofli, konferencja Słomianych, nawet randomowe ryje marines jakieś takie sympatyczne w scenie z odczytywniem listy zbirów. Brak areny z koloseum czyni cuda \o/ No i zakończenie. Stwierdzam zajebiaszczość i brak czapki.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
15.09.2014 06:16

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama