Aktualny czas: 22.09.2017, 04:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Odcinek 668
Autor Wiadomość
LuigiN2000 Offline
ルイージ
Pirat

*
Liczba postów: 129
Odcinek 668
Odcinek żałosny w porównaniu do poprzednich,3/10.Walkę finałową w koloseum można już spisać na straty widać że będzie wykorzystywana do wszystkich zapychaczy w odcinkach.

02.11.2014 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
DanielZPL Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 668
Nie mogłem oglądać wejścia Diamante na arenę, taki żalowy :C

[Obrazek: qqwee.png]
02.11.2014 19:10
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
No odcinek nie był najwyższych lotów. Bardzo przeciągany w momencie jak Lucy 2 latał by wybawiać rybki i nie tylko. Podobała mi się tylko końcówka jak Mingo się wkurzał. Ech taką niezłą walkę muszą spierniczyć takimi zapychaczami, no i w ten sposób walki bloku C pozostaną najlepszymi z wszystkich.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
02.11.2014 19:21
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 439
Odcinek słaby. Ale końcówka, jak Luffy włamuje się do posiadłości Dofli, podobała mi się. Szkoda, że poświęcili temu 3 minuty a wejście wszystkich na ring zajęło przeszło 10 :/
02.11.2014 20:59
LuigiN2000 Offline
ルイージ
Pirat

*
Liczba postów: 129
Zoro Zapomniałeś jeszcze dodać że 5 minut zajął skrót poprzedniego odcinkaBig Grin Ciekawe co za arcydzieło przygotują nam za tydzień?

03.11.2014 00:05
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 885
Postanowiłam obejrzeć dzisiejszy odcinek. Zapomniałam już, czemu przestałam oglądać anime i przerzuciłam się na mangę. Teraz pamiętam~! \o/

Nie wiem, dlaczego piszecie o jakiś dłużyznach, obejrzenie całości zajęło mi 5 minut XD Nudy, nudy, nudy. Wyłażenie na arenę, gadka o super-extra-groźnych rybach i wejście smoka w wykonaniu Luffy'ego. Di endo D:

03.11.2014 00:17
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,507
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja tylko zerkałem, jak współlokator oglądał. Te slow-mo,gdy randomy biegły wprost na Diamante i trzepoczące bez ustanku elementy jego odzieży.... WOOOOLNE. W końcu uznałem, że skrypt do Zasad Ustroju jest ciekawszy.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
03.11.2014 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
No, to był jeden z najgorszych odcinków tego arca. Okropne przeciąganie, nie zmieścili całego chaptera, dodatkowo paskudna kreska animacja. Wejście Diamante dobry pomysł, dobra muza, ale wykonanie... tragedia. No cóż, tydzień temu był bardzo przyzwoity odcinek, więc aby równowaga została zachowana, dzisiaj był beznadziejny.

Grzecznie i z nakamowskim uśmiechem przyjaźni zapraszam wszystkich, których nic nie boli, do przeczytania mojego fika!
http://forum.onepiecenakama.pl/watek-fan...ieza--2770
03.11.2014 11:02
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 843
Dawno nie oglądałem Animca z OP a se zalukam pomyślałem, i nagle przebłysk w głowie czemu zaprzestałem oglądania, wszystko co niepotrzebne przedłużone niemiłosiernie, na plus tylko wejście Diamante a tylko dzięki muzyce XD O i fajne było jeszcze jak mingo sie coraz bardziej denerwował i te żyłki na czole Big Grin
03.11.2014 11:13
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,620
Poziom ostrzeżeń: 15%
Dobra, ja tam nie podzielam waszej opinii. Dla mnie fajny odcinek, mimo poszerzeń niezwiązanych z mangą ubawiłem się na koloseum. Wejścia jakoś dla mnie były normalne, przecież to jest zobrazowanie wraz z ruchem i kolorem rysunków, to mus ibyć trochę więcej niż jeden krok i już są na środku. Sam Diamante mnie niszczy i gościa uwielbiam, muzyczka przy jego wejściu super Big Grin Choć ma za chude nózki ^^

Brakowało mi trochętkaich westernowych spojrzeń czy coś w ten deseń, inaczej paczeć trochę na anime jednak trzeba Big Grin

Najgorsza rzecz w OP to 5 minut powrótki z poprzedniego odcinka i te kretyńskie gadanie lektora: skarb który zostawił gol d. roger blablabla ileż można to gówno trzymać?! to zabiera cały odcinek :/

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
05.11.2014 17:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama