Aktualny czas: 25.11.2017, 00:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 674
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Odcinek 674
Dobra, jak ostatnio w oóle nie interesowało mnie komentowanie odcinków anime to teraz aż zdębiałem. Może jest to wpływ 4 piw uprzednio wypitych aczkolwiek nie wiem sam, czemu aż tak to na mnie zadzialało.

Odcinek sam w sobie nie był niczym szczególnym, jednak wzbudził we mnie niesamowite emocje, prawie przez 60% jego trwania siedzialem z załzawionymi oczami, ale raczej nie ze wzruszenia acz z podjarania całą ta sytuacją. Jak czytąłem mangę to Usopp wydawąl mi się gnojem i pieprzonym tchórzem, który uciekł od powieroznego mu zadania i nawet nie dbał o swój honor, coprawda jak wiemy wrócił by jednak zmienić zdanie o sobie i powstrzymać bezsensowną rzeź Tontatty, ale i tak miałem ogromny niesamk w zwiąkzu z tą całą sytuacją. Jego zachowanie jakoś mi nie odpowiadało, ponieważ mial się niby zmienić po TS'ie, a tutaj takie coś odstawa no kur*a mać. Jednak... w anime napięcie zostało zrealizowane na tak przyzwoitym poziomie (przynajmniej dla mnie), że się aż wzruszyłem Big Grin To jak wrócił, pokazał, że nie jest byle kim a najlepszym snajperem z załogi słomkowych, piratem i tylko iratem USOPPEM a nie Usolandem bohaterem. Zaryzykował swoje zycie bo tak będzie bardziej "cool". Jednak nie było to takie tragiczne, choć na przyszłośc lepiej by od razu stawał na wysokości powieroznego mu zadania a nie robił takie jaja, Oda ty pało! Tongue

To w sumie tyle z moich przemyśleń, a na koniec zapowiedź najlepszych retrosów z OP bo Kyros :3 :3 <3

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
14.12.2014 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 674
Prawda, że odcinek zrealizowany nieźle. Może się ciut dłużyły "Usolandy" i "Pigye", ale poza tym, to mi też się to fajnie oglądało, też świeczki w oczach większość odcinka, a na koniec taka nabuzowana siedziałam, bo OMG SOŁ EPIK!

Jak mało kiedy, były takie zwyczajnie ŁADNE kadry. Np. moment, w którym Usopp się zatrzymuje już w porcie przy statku, widać go z profilu i ujęcie takie zaraz z nad wody... I mordy Trebola też jakieś takie kurde fajnie zrobione. Nawet ta durna wymiana zdań "Umrzyj!" "Hehehehe" "Umrzyj!" "Hehehe" "U.." "Hehehe" - no głupie takie, a mnie ubawiło xD

No i również podjarka na retrosy z następnego epka, chociaż nikogo nie zdziwi jak napiszę, że nie one są moimi ulubionymi Tongue

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
14.12.2014 18:55
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
W ogóle zapomniałem! Nawet w tak podniosłym momencie dało się wrzucić coś humorystycznego jak: Uslonado!
- Nie, Nie! Usopp!
Usolando!
Nie! Usopp!
Usolando... XD

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
14.12.2014 18:57
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No końcówka była fajna Tongue Ale ogólnie po odcinku nie spodziewałem się niczego specjalnie dobrego także niczego specjalnie dobrego nie dostałem.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
14.12.2014 19:03
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Odcinek naprawdę fajnie zrealizowany. Napięcie było do końca. Ogólnie to mimo, że wiele się nie działo to nie czułem by cokolwiek było przedłużone.

fuszioms napisał(a):Uslonado!
- Nie, Nie! Usopp!
Usolando!
Nie! Usopp!
Usolando... XD
Ta scena też mnie na końcu rozbiła Big Grin
15.12.2014 16:32

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama