Aktualny czas: 18.11.2017, 06:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 758
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 758
Pod względem reżyserii najnowszy odcinek wypada o wiele lepiej od poprzedniego. Pewnie ma w tym swój udział długaśne wprowadzenie, dzięki któremu właściwa część odcinka rozpoczęła się dopiero w szóstej minucie. Oby więcej takich wstępów pojawiało się w przyszłości. Graficznie odcinek miejscami leżał i kwiczał, zwłaszcza w pierwszej połowie. Później było już tylko lepiej.

Glosy Siciliana i Inuarashiego zdecydowanie na plus. Karotka również brzmi całkiem przyjemnie.

[Obrazek: NF9SUus.jpg]To chyba jakieś rekordy cyckowego absurdu Toitoei.

[Obrazek: FchJflO.jpg]A to moje ulubione ujęcie. Takie kadry powinny być karalne, jeśli goszczą na ekranie dłużej niż sekundę.

[Obrazek: Sygnatura.png]
02.10.2016 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 829
RE: Odcinek 758
Wiesz co, Hejsu, cycki jak cycki, ale TA TALIA xD Jak one się, kurde, nie łamią w pół xD

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
02.10.2016 22:23
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
No ten cyckowy absurd to taki skrót myślowy na słynny zestaw "dwa balony umocowane na obróconym do góry nogami mopie" Big Grin

02.10.2016 22:43
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 47
Niestety ale momentami wyglądają wręcz niesmacznie i dziwacznie, nie rozumiem tych japońskich fetyszy :/
03.10.2016 18:13
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 10%
Nie tyle japońskich fetyszy, co Odowskich. Większość anime ma normalniejsze proporcje, a w One Piece jest większa przesada niż w hentajach. Japończycy tak się fascynują dużymi biustami gdyż Azjatki mają generalnie mniejsze piersi niż kobiety pozostałych ras, a jak wiadomo trawa jest zieleńsza tam gdzie nas nie ma.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.10.2016 19:28 przez Orzi.)
03.10.2016 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
(03.10.2016 18:25 )Orzi napisał(a):  Odowskich
*toeiowskich. I tu też nie ma w sumie co generalizować, bo jeszcze kilka odcinków temu te same cyce wyglądały o wiele lepiej i nie powodowały uśmiechu zażenowania :v

03.10.2016 19:12
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,863
Mi się tam odcinek podobał, choć chciałoby się, żeby scena z Jackiem trochę dynamiczniejsza była. Inuarashi sobie stępem na swoim krokodylku pomyka, a tu się ludność wykrwawia w międzyczasie XP

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
03.10.2016 23:01
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nie ulega wątpliwości, że jakość nam się pogorszyła, nie wiem czemu, ale mam nadzieję, że to było chwilowe, bo było sporo wpadek. Nie tylko nie dorysowanych gęb, ale też ta animacja...
Z pewnością po tym, co wcześniej otrzymałem odbiło się to na moim ogólnym odbiorze tego odcinka, bo brakowało dynamicznych scen, jak tną tych wszystkich przeciwników.
Trzeba przyznać, że sporo pokazali walki nie tylko cywilów (ten królik wykopujący pleasures z chaty, a potem interwencja Jacka) ale także tych muszkieterów, co imo jest na plus. Szkoda, tylko, że właśnie nie zostało to tak dobrze pokazane, jak powinno.
Na osłodę otrzymałem porcję Giftersów, walczących gorylą łapą, czy szczypcami. Jack też nie wyszedł źle.

Trudno też nie zauważyć, że sporo scen jest dodawanych. Momentami, zwłaszcza pod koniec odcinka robiło się takie lekkie wydłużanie, ale tak raczej czas zajmują dodatkowymi scenami, dialogami, co również idzie na duży plus. Właściwie mieszczą w tej chwili po połowie rozdziału na odcinek, ale nie robią tego w jakimś słabym stylu przynajmniej. Po prostu bardziej szczegółowo mamy wszystko pokazane, co cieszy. Raz to jest cała scenka, innym razem jedno czy dwa, dodatkowe zdania, które równie dobrze mogły być w mandze.

Rozwaliła mnie ta scena, jak tłukli Luffy'ego i ten komentarz Nami, że Garciu go ucząxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2016 09:06 przez Komimasa.)
04.10.2016 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama