Aktualny czas: 18.11.2017, 06:29 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 759
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 759
Właśnie skończyłem najnowszy odcinek (no jeszcze korekta ale to zaraz) i muszę przyznać, że jestem zaskoczony, bo w tym odcinku pojawiła się KREW i to nie jeden raz! W końcu! Nie żebym był jakiś nienormalny, ale walczą mieczami, tną się to taka krew od razu nadaje więcej realizmu tym potyczkom.
Oprócz tego kreska jest naprawdę dobra, jest jakaś chwila, gdzie są w oddali podwładni niezbyt szczegółowi, ale jest naprawdę ok. Cycki Robin czy Nam też znormalniały. Cieniowanie też ładnie wychodzi. No i Kotożmija wyszedł naprawdę dobrze!
Zarzuciłbym w pewnym momencie pokaz slajdów, prosiłoby się tam o ładną animację, ale przynajmniej były naprawdę dopracowane. Na plus też sposób poprowadzenia odcinka, bo dostałem dużo walki, w tym i Psioburzy, czyli dokładnie to czego miałem niedosyt po mandze.

[Obrazek: kompilacja.png]

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2016 18:46 przez Komimasa.)
09.10.2016 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 759
Nom, pomijając ten żenujący pokaz slajdów z walki randomów, której budżet prawdopodobnie poszedł na animację wejścia Nekomamushiego i przemianę Jacka, było całkiem nieźle. Bez fajerwerków, ale jak na standardy Toitoei przyzwoicie. Tym razem dla odmiany końcówka odcinka zrobiła na mnie większe wrażenie.

Głos koteła całkiem spoko, chociaż początkowo wydawał się dość irytujący.

[Obrazek: Sygnatura.png]
09.10.2016 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,863
Poziom ostrzeżeń: 0%
Kocham Kotożmiję <3 póki co spełnia wszelkie oczekiwania, wejście miał świetne, seiyuu też mi się podoba ;3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
11.10.2016 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Cytat: której budżet prawdopodobnie poszedł na animację wejścia Nekomamushiego i przemianę Jacka, było całkiem nieźle

Faktycznie zapomniałem o tej przemianie, a wyszła naprawdę bardzo fajnie.

Śmieszy mnie, że jarałem się krwią w OP na podstawie między innymi tego screenu, co zapodałem, a jak potem robiłem QC to zauważyłem, że już wcześniej futerkowce ociekały krwią, co jakoś umknęło mojej uwadze.

Kotożmija to w ogóle jest genialny charakter, który jak widać czerpie pełnymi garściami z kota z Alicji w Krainie Czarów oraz Garfielda, a jednocześnie nie jest ich jakąś mało oryginalną kalką. Bardzo dobra postać.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2016 22:20 przez Komimasa.)
11.10.2016 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama