Aktualny czas: 19.11.2017, 19:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 762
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,866
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 762
http://kissanime.to/Anime/One-Piece/Epis...?id=131584

Z przyjemnością obejrzałam całość. Trochę powydłużane sceny z Pekomsem mimo wszystko robiły klimat i wzmocniły efekt końcówki. Strasznie mi się podobało, że, jak jechali na krokach, Brook opowiadał i brzdąkał na gitarze. I skaczący Miyagi Tongue Czarek miał też kilka złotych momentów, jego seiyuu jest genialny :3 Animacja w większości też nie pozostawiała zbyt wiele do życzenia. Dobry ep <3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
30.10.2016 05:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 762
Powydłużane sceny z Pekomsem to nic. Rozciągnięte sceny w lecznicy i z Sanjim strzelającym seriami "Garchu" w minkowe panie były gorsze. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle, ale nadal wyraźnie widać, że dłuższa przerwa w emisji lub porządny ark zapychaczowy mogłyby zrobić temu animu wiele dobrego.

[Obrazek: Sygnatura.png]
31.10.2016 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,439
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 762
Możliwe, ale według mnie jest to już trochę taka gwiazdka z nieba. Na szczęście mi to nie przeszkadza.

Osobiście, nie wiem jak inni, mnie odcinek się podobał. Były zabawne scenki z Caesarem, więcej lepiej, a także z Sanjim, choć te już zdecydowanie słabsze w porównaniu do Caesara i jego tekstów. Dowiedział się, jak mocno mają na pieńku z Big Mom i poszedł knuć z Czarnonogimxd A najlepiej jak się tłumaczył, jak to podpadł Big Mom.

Świetne było to przekomarzanie Usoppa i Luffy'ego. I ta zgorzkniała mina długonosego.
Stęskniłem się też za tym obrazkiem Berry w oczach Nami, który mieliśmy okazję widzieć w tym odcinku.

Także rozpacz Pekomsa była dobrze ukazana, może miejscami za długa, ale nie trąciła mi jakoś sztucznością bardzo. No i dobra scena z rozstrzelaniem Pekomsa przez Bege.
Nie było jakiś takich scen, co by wgniatały, ale było ładnie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.10.2016 19:50 przez Komimasa.)
31.10.2016 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama