Aktualny czas: 22.09.2017, 04:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Odcinek 777
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,761
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 777
Epek w dużym stopniu wspominkowy, momentami ciężko mi było oglądać stare sceny z Alabasty rysowane nową kreską... ale jak już pierwsze sceny przebrzmiały i feelsy wzięły górę, to jakoś poszło Wink

Stelly ma szmeksi głos xD

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
19.02.2017 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 140
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 777
Pobeczałam się na tych wspominkach. Zarówno tych Vivi, jak i Shirahoshi. Uwielbiam jak wracają do tych scen. I nawet ładnie wyszły im te odnowione scenki.

Martwię się o tego biednego Cobrę, żeby on czasem tam na tej konferencji nie wykitował.

Sarie jakoś ładniej wyszła w mandze xD Tutaj w anime ten nochal jej wyszedł jakoś taki za duży, kanciaste usta i w ogóle tak jakoś całkiem inaczej ją z wyglądu odebrałam.

Ciekawa jestem co na Reverie ma do powiedzenia władca kraju Kano. Jakoś w mandze lekko umknął mi ten fakt. Ogólnie gościu wydaje się dość nieprzyjemny, więc pewno coś knuje.

Na końcu za to śmiechłam xD Carrot i Luffy mnie totalnie rozwalili xD Kurcze, jak ja lubię team Pedro i Brook <3
19.02.2017 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,191
Bibi T__T Gupi nyndża krojący cebulę w moim pokoju T__T

Przyjemnie się oglądało wyprawę pustynnej księżniczki na Reverie. Shirahoshi trochę gorzej. Tak jak czytając rozdział pokrywający się z dzisiejszym odcinkiem, jestem wielce zawiedzion, że wciąż jest taką samą beksą.

Karotka jak zwykle na plus. Dobrze, że w najbliższych odcinkach będą przeplatać wspominki z wyprawą części załogi na Whole Cake. Najchętniej zobaczyłbym kilka zapychaczowych odcinków poświęconych w całości tym wyprawom, żeby fabuła mangi zdążyła się trochę oddalić od anime, ale jak to kilkakrotnie pokazał przykład historyjek okładkowych, nie ma co liczyć na rozsądek ludzi z Toei.

[Obrazek: Sygnatura.png]
20.02.2017 00:19
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 140
Myślę, że Shirahoshi dobrze zrobi jak spotka księżniczki z innych krajów. Ona nadal jest przerażona samą perspektywą obcowania z ludźmi i wcale się jej nie dziwię, patrząc na to przez co przeszła. Dobrze, że Fukaboshi jest w stosunku do niej bardziej stanowczy niż reszta rodziny. Chociaż z drugiej strony obawiam się, że coś się dla niej na Reveire niedobrego stanie. A już zwłaszcza, że pewno Kaidou już wie, że jest Posejdonem. Nie mówiąc, że władcy niektórych krajów też wyglądają podejrzanie i na pewno nie wszyscy mają dobre zamiary.
20.02.2017 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,761
Też płakałam na wspominkach Vivi xd Ciekawi mnie, czy w Anglii oglądali to z Komim Big Grin I podobnie jak Ayo miałam trochę zaskok z Sarie, googlałam ją potem w mandze aż
[Obrazek: 9.jpg]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
20.02.2017 03:55
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 573
W Anglii udało nam się znaleźć czas na Golda Tongue
Natomiast do odcinków sam sobie wróciłem, a co Wink

Spodziewałem się równego podziału a tu wyszła zdecydowana przewaga Vivi.
No ale nie ma na co narzekać, bo była zdecydowanie dawniej i "można było co nie co zapomnieć ".
Ha pochwalę się że się nie popłakałem a co ! ^^ choć takie pierwsze stadium zbierania łez już się pojawiało raz czy dwa xD

Jako że nie zerknąłem na skrót następnego odcinka zastanawiam się czy coś więcej o tych księżniczkach dadzą, czy może już w następnym odcinku pojawi się rodzeństwo Sanjiego Tongue

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
20.02.2017 22:54
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
No nie było szansy zobaczyć, bo jednak dopiero w niedzielę był odcinek, a myśmy się zwijali w sobotę. W sumie to jeszcze nie widziałem, bo bym musiał zobaczyć i wcześniejszy. Muszę to nadrobić szybko, skoro Vivi jest w odcinku. Ciekawe, czy względem mangi dodali jakieś sceny, czy niespecjalnie. No i jak się prezentuje w obecnej grafice.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

21.02.2017 11:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama