Aktualny czas: 22.09.2017, 04:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Odcinek 778
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,191
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 778
Oddam w dobre ręce nyndża lubiących cebulę. Drugi tydzień z rzędu zakręciła mi się przez nich łezka w oku.

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Drumowe retrosy bardzo fajne, ale żałuję, że nie wcisnęli sceny z Luffym "zapraszającym" Choppera do załogi. To taki klasyk. Viola i Rebecca Heart Bardzo krótki występ księżniczek, szkoda. Najbardziej podobał mi się chyba fragment o Wapolu, w którym, uwaga uwaga, pojawił się materiał z historyjki okładkowej. Dobre Toitoei *pat pat*

[Obrazek: Sygnatura.png]
26.02.2017 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
RE: Odcinek 778
Też mi się podobał ten fragment i właśnie boli mnie, że Toei nie chce pokazać reakcji z wysp załogantów jak zobaczyli nowe nagrody Sad Mieli by materiału na 2 odcinki.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
26.02.2017 21:22
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 140
Poziom ostrzeżeń: 5%
W tym tygodniu odwalili odcinek Big Grin Bałam się, że podobnie jak zniszczyli Sarie w tamtym tygodniu, tak Miss Universe zniszczą w tym, ale wyszło pięknie. Żałuję tylko, że nie dali jej żadnej kwestii, nawet chichotu, a tak by do niej pasował. Ale i tak było w porządku + właśnie ta historyjka okładkowa Wapola. Postarali się. Widać, że inni ludzie pracowali nad tym odcinkiem.

Na retrosach Słomków zawsze będę ryczeć. Jeszcze jak walnęli stary podkład muzyczny to koniec. Chociaż mam wrażenie, że Pani Otani Ikue nie chciało się już po raz setny podkładać głos za ryczącego wniebogłosy Choppera xD Wcale jej się nie dziwię.
Spoiler :
A tak propos Pani Ikue, to ciekawe czy ona będzie podkładała głos małemu Sanjiemu, czy zmienią seiyuu. No i jakiego seiyuu dadzą Papie Zeffowi. Kurcze, tyle jeszcze czekania.
W sumie kwestia przedśmiertna Doktora Hiruluka też lepiej brzmiała w starej wersji. Ale i tak wyszło pięknie. I jeszcze ta Nami przed przeskokiem <3 I Kureha z tym jej "happy" xD

Jak zobaczyłam projekt Rebecci to tego odcinka to się zakochałam <3 Pięknie wyszła. Ciocia Viola zresztą tak samo. Brakuje mi Dressrosy, bardzo lubię ten ark. Ciekawa jestem czy Mansherry też się po kryjomu wybierze. Leo by chyba dostał zawału xD No i ciekawe też czy Kyros pozwoli córeczce samej płynąć. A i nawiązanie do Scarlet bardzo fajne.

Carrot też pięknie została zanimowana. W mandze mnie trochę wkurza, ale w anime całkiem inaczej ją odbieram. Poirytowanie Brooka świetne xD Nie widziałam jeszcze, żeby ktoś go aż tak zirytował xD A mistrzowski to już w ogóle był pełzający Pekoms. Śmiechłam.
26.02.2017 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,761
Świetny, na początek zdziwił mnie niesamowicie krótki wstęp, potem super zmontowane wspominki, historyjka obrazkowa, animacja super jak na toei, aby wszystkie tak wyglądały <3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
26.02.2017 22:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama