Aktualny czas: 19.09.2017, 15:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Odcinek 782
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,184
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 782
Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich trzech zapychaczy. Gdyby w poprzednich odcinkach zamiast pokazywania po raz tysięczny, że nikt w bazie nie rozpoznaje Słomkowych, poświęcono trochę czasu na przedstawienie ważniejszych nowych postaci, oglądałoby się to o wiele przyjemniej. W obecnej formie robią oni jedynie za tło dla harców Luffy'ego i spółki. Niedosyt pozostawia też scena z ręką Grounta, o której koniec końców nic nie powiedziano. Może jeszcze kiedyś go zobaczymy i wtedy coś się wyjaśni. Chociaż patrząc na bazukę strzelającą dominacją z tego odcinka, nie liczyłbym na jakiś sensowne rozwiązanie :v

[Obrazek: Sygnatura.png]
04.04.2017 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 137
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 782
Ground mógł po prostu zjeść jakiegoś smile'a. To sensei chciał by miał taką moc, więc nie wykluczone, że dał nam mały zwiastun tego czegoś. Na Zou ludziom Jacka też tylko jakieś zwierzęce kończyny wyrastały, a nie cali zmieniali się w bestie.
04.04.2017 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,184
Rzeczywiście fajnie by było, gdyby okazało się, że zjadł sztuczny owoc typu zoan. Mam tylko nadzieję, że ludki od anime o tym nie zapomną ;P

Nie obraziłbym się również, jakbyśmy zobaczyli Grounta i resztę ekipy podczas kolejnej wojny, jak kiedyś Jonathana z G-8.

[Obrazek: Sygnatura.png]
04.04.2017 17:19
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,760
Ayo3 napisał(a):Ground mógł po prostu zjeść jakiegoś smile'a. To sensei chciał by miał taką moc, więc nie wykluczone, że dał nam mały zwiastun tego czegoś. Na Zou ludziom Jacka też tylko jakieś zwierzęce kończyny wyrastały, a nie cali zmieniali się w bestie.

Jeszcze nie miałam czasu obejrzeć odcinka, ale po zapowiedzi do niego z miejsca pomyślałam o tym samym Big Grin

E: no tak faktycznie przyjemnie, ale dupy nie urwało.
Ściągnęłam odcinek tylko po to, żeby zrobić gifa spasionego, heheszkującego Lufiacza.
[Obrazek: 6JKZaLN.gif]
[Obrazek: LuG8DqL.gif]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2017 07:52 przez okiren.)
05.04.2017 07:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama