Aktualny czas: 22.10.2017, 06:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Odcinek 783
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 783
Poza dziwaczną wstawką z superbohaterem marynarki, naprawdę przyjemny odcinek, z wieloma naprawdę zacnie zanimowanymi scenami. Do tego na koniec słyszymy głosy
Spoiler :
Reiju i Yonjiego - oba zacne, śmieszek Reiju taki pyszniutki :3
Warto było :3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
09.04.2017 05:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 151
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 783
A mi zaś ta wstawka z Sorą się bardzo podobała Big Grin Tak jakbym przez chwilę oglądała amerykańską kreskówkę z uproszczonym bohaterem z Marvela. Plus nawet muzyczkę dali dość klimatyczną.

Scena z Gottim i Różową wyszła bardzo fajnie. Nawet bardziej podobała mi się niż w mandze, gdzie w sumie ona wpadła, nakrzyczała i wypadła. No i reakcja Brewki była też bardziej wyrazistsza.

Odniosłam dziwne wrażenie, że Baron Tamago ma inny głos niż miał przedtem. Tak mi się go źle słuchało w tym odcinku. Może po prostu seiyuu się niezbyt postarał albo był chory? Kto wie.

Nami ślicznie była narysowana w tym odcinku. Zresztą cała ekipa na Sunny'm. Współczuję Chopperowi xD

Spoiler :
Do głosu Yoniona będzie mi się cholernie trudno przyzwyczaić. Odkąd się pojawił myślałam, że będzie miał bardziej taki głupkowaty xD Za to Reiju genialnie dobrali <3
Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka Big Grin
09.04.2017 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,519
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 783
Toei wie, jak robić początki arków, żeby zachęcić do oglądania. Nie zauważyłem żadnych kwiatków poza sceną znoszenia prezentów, przedłużonym na maksa wejściem Brzyduli (która swoją drogą stąpa, wydając takie same dźwięki jak cyborgi -__-) i spuchniętą twarzą Nami na koniec. Wstawka z Solą zdecydowanie na plus. Przypominają się stare komiksy o superbohaterach~.

[Obrazek: Sygnatura.png]
09.04.2017 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama