Aktualny czas: 24.10.2017, 06:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Odcinek 784
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,520
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 784
Większość odcinka, bo do momentu pojawienia się Yonjiego, była bardzo spoko. Trochę przedłużona, ale nie dało się tego zbytnio odczuć. Końcówka mnie nieco rozczarowała. Głos Czwórki mi na razie nie podchodzi, germowe obuwie wydaje beznajdziejny dźwięk, a lądująca Reijuu wygląda jak jakiś dałn z wielkimi cycami. Na szczęście nadrabia głosem, co mnie mile zaskoczyło.

[Obrazek: Sygnatura.png]
18.04.2017 00:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
RE: Odcinek 784
Hejs napisał(a):wygląda jak jakiś dałn z wielkimi cycami
Jeszcze nie dane mi bylo obejrzec epka, ale ten kadr jest faktycznie tragiczny xDDDD

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
18.04.2017 15:55
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Demonizujesz trochę to anime, Hejs.

Scena, jaka jest na screenie to jest może pół sekundy, przy czym to jest wszystko w ruchu, więc tak naprawdę trzeba się postarać, by to jedno śmignięcie uchwycić. No i musi komuś bardzo zależeć, by na siłę wytykać błędy Toei. Przyznam, że gdyby nie ten screen, to bym tego zwyczajnie nie dostrzegł chyba. a tak Reiju prezentuje się bardzo dobrze.

W ogóle bardzo podobają mi się ten odcinki od Whole Cake Island. Kreska jest wyraźna, naprawdę dobra, aż cieszy oko. Włosy, twarz, tła. Po prostu wygląda to pięknie. A potrawa jaką robiła Nami, wyglądała tak smakowicie na patelni, że aż pomyślałem o obiedzie. Fakt, że jest trochę to przedłużane, ale dla mnie to tylko dodatkowy plus, bo są dodatkowe, pasujące do tego wszystkie sceny i dialogi, co bardzo lubię. Widać wyraźnie, że te filery wyszły anime na dobre.
Okej mógłbym chwilę ponarzekać na łowienie ryby, ale tego tyczy bardziej poprzedni odcinek.

Bardzo podobało mi się wyłonienie z mgły tego wielkiego statku. Jak zaczął padać śnieg waty cukrowej, te wszystkie miny, czy reakcja Yonjiego, jak zobaczył Nami.
Mnie osobiście dźwięk obuwia nie wadzi, ale jest on faktycznie dość dziwny.

Jestem wręcz zachwycony. Skończyłem jeden i z ochotą wziąłem się za kolejny. Aż nie mogę się doczekać niedzieli, na kolejny, a już dawno nie miałem takiego uczucia.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2017 20:45 przez Komimasa.)
21.04.2017 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
(21.04.2017 20:43 )Komimasa napisał(a):  Demonizujesz trochę to anime, Hejs.
Nie. Po prostu oglądam też czasem inne animacje i mam porównanie z produkcjami nietoejowymi. Nie będę zaniżał standardów, bo i nie mam ku temu powodu. Toei ma węża w kieszeni.

No i nie demonizuj wyimaginowanego demonizowania. Napisałem, że do ok. 18. minuty było dobrze. A że rozpływać się nad tym nie mam ochoty, bo za kilka odcinków pewnie wrócą znane wszystkim standardy, to już inna sprawa.

21.04.2017 21:11
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,886
Poziom ostrzeżeń: 15%
Może odrobinkę nie w temacie, ale oglądam sobie Zou bo miałem długą przerwę od anime. Widzę, że co kadr w oddali twarze są po prostu plamą sosu na fartuchu, ale jednak całość się ogląda bardzo fanie i nie czuć przeciągania. Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
22.04.2017 01:14
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wiem, że napisałeś, ale animacja nigdy nie będzie takiego poziomu jak "w niektórych anime". Z tym trzeba się pogodzić to tak, jakby oczekiwać jaj prosto od kury w biedronce. Albo mleka nie UHT. Też będziesz na to cały czas narzekał i to wytykał? Nie, bo to norma, a Toei się podniosło i tylko czasem ma teraz wpadki. Czy naprawdę jest taka wielka potrzeba te wpadki tak mocno akcentować? Zamiast skupić się na pozytywach, to wolałeś uwiecznić połsekundowy screen, który na dodatek trudno dostrzec gołym okiem, no chyba, że zapauzować w danej chwili i tym musiałeś się podzielić.
Swoją drogą czemu głos Cię zdziwił, skoro odezwała się już w poprzednim odcinku? Chyba, że za krótko było i teraz można było faktycznie w pełni to odebrać.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.04.2017 11:44 przez Komimasa.)
22.04.2017 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
(22.04.2017 11:43 )Komimasa napisał(a):  Wiem, że napisałeś
I na tym zakończmy. Chyba że masz zamiar wprowadzić zakaz śmieszkowania z cięć budżetowych Toei.

Co do głosu Reijuu, to jest tak, jak mówisz. W poprzednim odcinku powiedziała bodajże jedno zdanie. W tym pojawiła się jedna z jej charakterystycznych kwestii, na którą czekałem.

Dzięki za dodanie zdania o Biedronce w edycji. Z tą analogią post zyskał całkiem nowe znaczenie [Obrazek: 1.0]

22.04.2017 12:14
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama