Aktualny czas: 26.09.2017, 04:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Odcinek 785
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,332
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 785
W tym odcinku Luffy zostaje wyleczony cudownym sposobem z trucizny oraz dowiadujemy się co nie co o Whole Cake Island. Podobała mi się ta scena z zazdrosnym Brookiem plus westchnienie z majteczkami no i całe to ukazanie wchłonięcia trucizny. Przyczepiłbym się ewentualnie do samej trucizny, bo słabo ta "wysypka" była pokazana w porównaniu do mangi. Tam Luffy faktycznie wyglądał jakby zdychał, coś jak wtedy, gdy Ivankow go ratował. Zabawnie też wyszło jak Luffy już doszedł do siebie i zarzucił propozycją złowienia znowu jakiejś rybyXD

Całkiem śmieszne też było to, jak tam po kolei się wysuwali patrząc, co tam ugrał Pekoms. Chwała Pedro, że złapał tę Carrot, ale co z tego, jak Luffy już ruszył w trasęxd

Ładnie też prezentuje się to miasto z czekolady, choć tutaj szkoda, ze w takim momencie przerwali odcinek, o wiele ciekawiej byłoby jakby się skończyło jak w poprzednim rozdziale na Jinbe, ale rozumiem, że musieli jeszcze z czegoś zrobić resztę odcinka i wejść w nowy rozdział.

Odgłos butów jest dziwny, ale sam nie wiem, jaki bym nadał takim buciorom z bąblami pod stopami. No tak to wygląda.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.04.2017 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 785
Na pewno nie aż tak głośny... to brzmi absurdalnie, strasznie mnie drażnią te efekty dźwiękowe, ale dużo bardziej od butów ubodły mnie wizgi lecącej Reiju...

Na szczęście ślicznota głosem nadrabia.

Fajnie całkiem narysowane te epki Smile

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
23.04.2017 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,482
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 785
(23.04.2017 18:08 )okiren napisał(a):  Fajnie całkiem narysowane te epki Smile
Prawda. Bolą mnie jednak te ciągłe zbliżenia na twarze, żeby tylko nie trzeba było rysować postaci od pasa w górę, albo, o zgrozo, całej.

Coraz bardziej odczuwalne jest też przedłużanie. Już nawet nie mówię tutaj o wysysaniu trucizny czy pojedynku na spojrzenia po eyecatcherze, ale sam fakt, że od początku arku tak niewiele się działo, zniechęca do oglądania. Nieco ponad dwa rozdziały w trzech odcinkach, dajcie żyć.

Reijuu odhaczona. Teraz pora na kolejną pannę i jej głos~.

[Obrazek: Sygnatura.png]
23.04.2017 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama