Aktualny czas: 22.09.2017, 04:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Odcinek 786
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,761
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 786
Wszechobecny running gag ze żrącym Luffym i Chopperem parę razy serio dał radę, no i piosenka Big Mom roz*****a Big Grin Nie spodziewałam się xD

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.04.2017 08:23 przez okiren.)
30.04.2017 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,191
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 786
Piękny odcinek. Niby znowu niewiele się działo, ale zamiast beznadziejnego przedłużania ujęć Toei mogło tym razem dodać parę rzeczy od siebie. Piosenka rzeczywiście wyszła pierwszorzędnie, niczym z disnejowskiego filmu. Głos Pudding również zdecydowanie na plus. Cieszę się, że nie to jest kolejny piskliwy głosik pokroju Czopka czy Karotki.
Spoiler: Manga
Znając dorobek aktorki, w odcinkach, w których Budyniowej będzie zmieniała się osobowość, będzie mogła naprawdę się popisać.
Z Mamuśką sprawa wygląda trochę gorzej. Zmiana seiyuu jest bardzo odczuwalna. Ten zachrypnięty głos, który wrzeszczał na Luffy'ego przez ślimakofon pamiętam do dziś. Ten nowy wydaje się zbyt łagodny, kojarzy mi się bardziej z inną rolą aktorki, Kaguyą z "Naruto". Zobaczymy, jak wypadnie w scenach mówionych.

[Obrazek: Sygnatura.png]
30.04.2017 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama