Aktualny czas: 18.11.2017, 06:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Odcinek 789
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 789
Przyjemnie się oglądało. Głównie za sprawą Mamuśki i jej zachowania, zarówno w trakcie szału, jak i po zeżarciu biednych croquembouche'ów. Wejście Jinbee też niczego sobie. Najbardziej jednak podobało mi się Life or Treat. Klimatyczna scena. Owocowe ryby dodane przez ekipę od anime były trochę naciągane, nawet jak na standardy świata OP, ale sam zapychacz okazał się całkiem znośny.

Ale tego ujęcia, to Toitoei nie daruję.
[Obrazek: image.png]
6 sekund nieruchomych twarzy. Serio, przez chwilę miałem wrażenie, że obraz mi się zaciął. W porównaniu z innymi zapychaczowymi materiałami w tym arku (rozszerzona akcja Germy, szał Mamuśki, zwiedzanie Chocolat Town, wspominki Jinbee) taka scena to straszliwa bieda, która bardzo rzuca się w oczy.

[Obrazek: Sygnatura.png]
22.05.2017 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 789
Też miałem raz wrażenie, że mi się odcinek zaciąłXD

No te ryby jako arbuz, pomarańcza i brzoskwinia to było za wiele po prostu. Gdyby tego jeszcze rybami nie nazywać, to byłoby bardziej znośnie, no bo komu by wadził tam krwiożerczy arbuz.

Podobała mi się scena, jak ona już zjadła te ptysie i nagle taka radocha pojawiła się na jej twarzy i w ogóle, a raz Jinbe zagadał i atmosfera momentalnie zrobiła się gęstsza.
Wejście Jinbe też niczego sobie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.05.2017 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama