Aktualny czas: 08.07.2020, 04:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Odcinek 790
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 790
Wersja FUNimation

Po raz kolejny najładniej wyglądała scena zapychająca odcinek, czyli walka z mrówami. W sumie chętnie zobaczyłbym nawet sam moment ugrzęźnięcia Sunny'ego. Wszystko, byle tylko nie bezsensowne wydłużanie scen z mangi.

Bardzo podobał mi się głos Praline, z kolei do Mamuśki wciąż nie mogę się przyzwyczaić. Gdy się wścieka, brzmi bardzo dobrze, ale gdy mówi normalnym tonem, jest gorzej. Cały czas mogłaby skrzeczeć jak wiedźma.

Spoiler :
Wciąż ani słowa o tym, jak Jinbee spotkał po drodze Wadatsumiego i skąd wziął się Poneglyph, który sprezentował Linlin. Mam nadzieję, że o tym nie zapomną, bo tworzy to sporą dziurę w fabule dla nieczytających mangi.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2017 19:26 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
29.05.2017 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,856
RE: Odcinek 790
Ad. spoiler: bo Toei się takimi dziurami przejmuje akurat.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
29.05.2017 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Zależy, którzy reżyserzy będą odpowiadać za kilka następnych odcinków. Wbrew pozorom jest tam paru kompetentnych ludzi :P

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
29.05.2017 01:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,856
Zwracam honor, obejrzalam wczoraj odcinek z Wapolem. Swoją drogą (poprzedni) cały odcinek pełen pięknej Alabasty i nagle Alabstia, ale to chyba tego kiedyś się tam akurat czepialam Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
30.05.2017 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama