Aktualny czas: 26.09.2017, 03:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Odcinek 791
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,482
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 791
Odcinek 791:
Wersja FUNimation

Naprawdę ładnie im wyszedł ten odcinek. Jedyne, co mi przeszkadzało, to ciągłe wrzaski Choppera i Carrot. No i głos dwóch Luffych mógłby być trochę lepiej zrobiony. Ale poza tym oglądało się bardzo przyjemnie. Scena z sir krokodylem wyszła świetnie. Warto też wspomnieć o dobrze dopasowanych ścieżkach dźwiękowych umilających szczególnie słodyczową eskapadę, która została nieco rozszerzona w porównaniu z wersją komiksową.

Zapowiedź kolejnego odcinka:

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.06.2017 23:19 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
04.06.2017 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 145
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 791
Uśmiałam się na tym odcinku :) Trochę przedłużany, wiadomo, ale nie czuć tego było tak bardzo i nawet nie wiedziałam, kiedy odcinek się skończył. Tak szybko przeleciał. Sanji w wersji 4Kids wyszedł im bardzo ładnie <3 W ogóle jak oni tam rozpływali się w tych słodyczach, to aż sama miałam ochotę.

Ale zapowiedź mnie podjarała!
Spoiler :
Czyżby Toei zrobi mi tę niespodziankę i da potyczkę braciszków? Chciałabym <3 W ogóle to miejsce, w które patrzył Sanji to te samo, w które rodzeństwo go wręcz wgniatało.
Oj, uwielbiam takie uzupełnienia!
04.06.2017 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,332
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 791
Mnie odcinek bardzo pozytywnie zaskoczył. Właściwie ciężko wymienić mi słabsze momenty. Luffy i Chopper zajadający się łakociami sprawiali, że co i rusz leciałem po jakiś cukierek, głownie karmelowy. No bo bez słodkiego to się przy tym siedzieć nie dałoXD

Nawet scena rozwalenia mostu wyszła dość klimatycznie. Może ciut zbyt dramatycznie, ale spoko. I na koniec to zobojętnienie krokodylaXD

Także uważam, że Sanji wyszedł naprawdę dobrze. W ogóle jakie 4Kids musi być teraz z siebie dumne, bo na pewno byli inspiracją dla OdyXD

No i walka Luffy'ego z Luffym. Spodziewałem się, że będzie dużo słabiej, a tu żadnych krzywych ryjów czy słabej animacji. Czuć było tę dynamikę i w ogóle, mnie się podobało.
Odcinek bardzo na plus.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

05.06.2017 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama