Aktualny czas: 24.11.2017, 22:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Odcinek 792
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,548
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 792
Odcinek 792:
Wersja FUNimation

Zapowiedź kolejnego odcinka:

No, w końcu obejrzane. Przedłużanie było w tym odcinku tragiczne. Niekończąca się gonitwa za Sanjim oraz ujęcie, w którym Nami, Carrot i Chopper stają do siebie plecami, a las zaczyna ożywać są tego dobitnymi przykładami. Na plus za to zapychacz z Sanjim i Yonjim. A skoro już mowa o plusach, to wypadałoby wspomnieć o furii Czopka, kolejnej psychodelicznej piosence (mam nadzieję, że właśnie ta wersja z wokalem znajdzie się na nowej płycie ze ścieżką dźwiękową), lesie złapanym na gorącym uczynku i wejściu Brulee. Niestetyż, tak jak w przypadku Mamuśki, jej głos mi jakoś nie leży.

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2017 13:49 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
11.06.2017 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Ocinek 792
Odcinek naprawdę mi się podobał. A im dalej tym było lepiej. Szczególnie dobre wrażenie zrobiła na mnie inwencja twórcza animatorów z tą sceną z Sanjim. Przechodzi się, patrzy na jakiś murek, myślę sobie co to za przedłużanie, a to bardzo ładnie potem się komponowało z wejściem Yonkiego. W ogóle też sama ich "walka", żywe kolory, dynamika, bardzo mi się to podoba i patrząc to tym, jak to wyglądało już teraz, acz nie mogę się doczekać konfrontacji z Judge.

Ta piosenka też wyszła całkiem spoko. Znaczy, o ile w ogóle można to nazwać piosenką, bo zbyt melodyczne to to nie było ale mniejsza. Miałem tylko wrażenie, że w mandze te drzewa były bardziej przerażające, no ale cóż, źle też nie było. Świetny głos i w ogóle bardzo miło się to oglądało.

Szkoda mi tylko sceny jak Choppera tam już nosiło i ta scena, jak Nami go trzymała a on się wydzierał była zrobiona z oddali i brakowało mi tam tego czegoś

Bardzo fajnie za to wyszło pojawienie się Brulee. Mrocznie i przerażająco. Do tego ta ręka z pazurami i czerwone tło. Bardzo to wszystko było obrazowe i wyszło naprawdę świetnie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.06.2017 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 154
W odcinku najbardziej rozśmieszyły mnie te ich nagłe ślizgi, gdy zatrzymywali się na widok Pounda xD Jakoś tak dziwnie to wyglądało. Dodatkowo w jednym ujęciu widać było trochę pyszczka Carrot, postać mówiła, a usta się nie otwierały. Tak się to w oczy rzuciło.

Odcinek przeleciał mi szybko i te przedłużenia jakoś niespecjalnie mi przeszkadzały (może dlatego, że lubię jak przedłużają xD). Potyczka Randolf kontra Carrot mi się podobała i to, jak potem ogłuszyła Żurawia. A Brulee to już w ogóle... Jest jeszcze bardziej przerażająca niż mandze. Taka krzyżówka Baby Jagi i Gnijącej Panny Młodej. I jeszcze to pytanie Marchewy czy jest drzewem xD Umarłam. W sumie ciekawe czemu ona ma tę szramę na twarzy. To dzieło Mamy? A może małżonka (Czarnobrodego xD)?

Moja ulubiona scena to zdecydowanie w zamku Germy! To zdziwienie na twarzy Cebuliona, kiedy Sanji ruszył do boju <3 Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka!!! W ogóle to flagę Germy pozmieniali w anime xD
[Obrazek: th_ghgdffb_zpsfudcss5k.png] [Obrazek: th_gbfgb_zps5c9nf0or.png]

Zapowiedź znowu mnie podjarała!
Spoiler :
Wygląda na to, że pokażą wyrąb czterech nacji! Dzięki Ci Toei za te fillerowe sceny!
Znalazłam na twitterze przykładowe porównania kadrów anime z panelami mangi:
[Obrazek: DCDvpKsWAAUszgk.jpg]
[Obrazek: DCDvmfUXUAIe4Ts.jpg]
[Obrazek: DCDviDLXgAAcTqw.jpg]
[Obrazek: DCDvdGaXsAAPcvZ.jpg]
[Obrazek: DCDwAItXsAAW-us.jpg]
[Obrazek: DCDv5oTW0AMH-0W.jpg]
[Obrazek: DCDv1G6XYAAWAiq.jpg]
[Obrazek: DCDvxdiXYAAtcfr.jpg]

W ogóle to bardzo mi się te nowe tracki podobają <3
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.06.2017 19:52 przez Ayo3. Powód: Poprawiona ortografia)
13.06.2017 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Z tą flagą, to może jest jakaś forma cenzury, żeby krzyża nie było czy coś.

Jedyne bo mi nie pasi to proporcje wielkości Słomkowych względem Pounda. W Anime zrobili go jeszcze większego. Reszta jak najbardziej na plus. Ujęcie Carrot to raczej gif powinien być, bo na screenie z anime nie widać już samego uderzenia, ale i tak ktoś się postarał.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

14.06.2017 10:26
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
A jak wygląda ten zmieniony miecz?

OPZ

Dzięki Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2017 14:00 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
14.06.2017 13:43
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
RE: Odcinek 792
To że cenzura to wiem :) W sumie to tak wrzuciłam w ramach ciekawostki. Cóż, nie sądzę by Toei przejmował się krzyżami, ale kto wie. Ta flaga bardzo przypominała flagę Norwegii, może to był powód.
14.06.2017 16:37
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,548
Też przypuszczam, że chodzi bardziej o utożsamianie Germy z krajami skandynawskimi. Dobrze, że nazwy całej organizacji nie zmienili ze względu na Niemców :x

[Obrazek: Sygnatura.png]
14.06.2017 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Kicha by wtedy była xD Germa tak im pasuje xD
14.06.2017 18:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama