Aktualny czas: 06.06.2020, 16:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Odcinek 792
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 792
Odcinek 792:
Wersja FUNimation

Zapowiedź kolejnego odcinka:

No, w końcu obejrzane. Przedłużanie było w tym odcinku tragiczne. Niekończąca się gonitwa za Sanjim oraz ujęcie, w którym Nami, Carrot i Chopper stają do siebie plecami, a las zaczyna ożywać są tego dobitnymi przykładami. Na plus za to zapychacz z Sanjim i Yonjim. A skoro już mowa o plusach, to wypadałoby wspomnieć o furii Czopka, kolejnej psychodelicznej piosence (mam nadzieję, że właśnie ta wersja z wokalem znajdzie się na nowej płycie ze ścieżką dźwiękową), lesie złapanym na gorącym uczynku i wejściu Brulee. Niestetyż, tak jak w przypadku Mamuśki, jej głos mi jakoś nie leży.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2017 13:49 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
11.06.2017 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,024
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Ocinek 792
Odcinek naprawdę mi się podobał. A im dalej tym było lepiej. Szczególnie dobre wrażenie zrobiła na mnie inwencja twórcza animatorów z tą sceną z Sanjim. Przechodzi się, patrzy na jakiś murek, myślę sobie co to za przedłużanie, a to bardzo ładnie potem się komponowało z wejściem Yonkiego. W ogóle też sama ich "walka", żywe kolory, dynamika, bardzo mi się to podoba i patrząc to tym, jak to wyglądało już teraz, acz nie mogę się doczekać konfrontacji z Judge.

Ta piosenka też wyszła całkiem spoko. Znaczy, o ile w ogóle można to nazwać piosenką, bo zbyt melodyczne to to nie było ale mniejsza. Miałem tylko wrażenie, że w mandze te drzewa były bardziej przerażające, no ale cóż, źle też nie było. Świetny głos i w ogóle bardzo miło się to oglądało.

Szkoda mi tylko sceny jak Choppera tam już nosiło i ta scena, jak Nami go trzymała a on się wydzierał była zrobiona z oddali i brakowało mi tam tego czegoś

Bardzo fajnie za to wyszło pojawienie się Brulee. Mrocznie i przerażająco. Do tego ta ręka z pazurami i czerwone tło. Bardzo to wszystko było obrazowe i wyszło naprawdę świetnie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.06.2017 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 154
W odcinku najbardziej rozśmieszyły mnie te ich nagłe ślizgi, gdy zatrzymywali się na widok Pounda xD Jakoś tak dziwnie to wyglądało. Dodatkowo w jednym ujęciu widać było trochę pyszczka Carrot, postać mówiła, a usta się nie otwierały. Tak się to w oczy rzuciło.

Odcinek przeleciał mi szybko i te przedłużenia jakoś niespecjalnie mi przeszkadzały (może dlatego, że lubię jak przedłużają xD). Potyczka Randolf kontra Carrot mi się podobała i to, jak potem ogłuszyła Żurawia. A Brulee to już w ogóle... Jest jeszcze bardziej przerażająca niż mandze. Taka krzyżówka Baby Jagi i Gnijącej Panny Młodej. I jeszcze to pytanie Marchewy czy jest drzewem xD Umarłam. W sumie ciekawe czemu ona ma tę szramę na twarzy. To dzieło Mamy? A może małżonka (Czarnobrodego xD)?

Moja ulubiona scena to zdecydowanie w zamku Germy! To zdziwienie na twarzy Cebuliona, kiedy Sanji ruszył do boju <3 Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka!!! W ogóle to flagę Germy pozmieniali w anime xD
[Obrazek: th_ghgdffb_zpsfudcss5k.png] [Obrazek: th_gbfgb_zps5c9nf0or.png]

Zapowiedź znowu mnie podjarała!
Spoiler :
Wygląda na to, że pokażą wyrąb czterech nacji! Dzięki Ci Toei za te fillerowe sceny!
Znalazłam na twitterze przykładowe porównania kadrów anime z panelami mangi:
[Obrazek: DCDvpKsWAAUszgk.jpg]
[Obrazek: DCDvmfUXUAIe4Ts.jpg]
[Obrazek: DCDviDLXgAAcTqw.jpg]
[Obrazek: DCDvdGaXsAAPcvZ.jpg]
[Obrazek: DCDwAItXsAAW-us.jpg]
[Obrazek: DCDv5oTW0AMH-0W.jpg]
[Obrazek: DCDv1G6XYAAWAiq.jpg]
[Obrazek: DCDvxdiXYAAtcfr.jpg]

W ogóle to bardzo mi się te nowe tracki podobają <3
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.06.2017 19:52 przez Ayo3. Powód: Poprawiona ortografia)
13.06.2017 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,024
Z tą flagą, to może jest jakaś forma cenzury, żeby krzyża nie było czy coś.

Jedyne bo mi nie pasi to proporcje wielkości Słomkowych względem Pounda. W Anime zrobili go jeszcze większego. Reszta jak najbardziej na plus. Ujęcie Carrot to raczej gif powinien być, bo na screenie z anime nie widać już samego uderzenia, ale i tak ktoś się postarał.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

14.06.2017 10:26
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
A jak wygląda ten zmieniony miecz?

OPZ

Dzięki Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2017 14:00 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
14.06.2017 13:43
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
RE: Odcinek 792
To że cenzura to wiem :) W sumie to tak wrzuciłam w ramach ciekawostki. Cóż, nie sądzę by Toei przejmował się krzyżami, ale kto wie. Ta flaga bardzo przypominała flagę Norwegii, może to był powód.
14.06.2017 16:37
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Też przypuszczam, że chodzi bardziej o utożsamianie Germy z krajami skandynawskimi. Dobrze, że nazwy całej organizacji nie zmienili ze względu na Niemców :x

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
14.06.2017 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Kicha by wtedy była xD Germa tak im pasuje xD
14.06.2017 18:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama