Aktualny czas: 19.09.2017, 15:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Odcinek 793
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,184
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 793
Odcinek 793:
Wersja FUNimation

Zapowiedź kolejnego odcinka:

[Obrazek: Sygnatura.png]
18.06.2017 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,184
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 793
Taki sobie ten odcinek. Zdarzały się ujęcia fajne, ale były i bardzo słabe. Walka ojca z synem nie wyglądała zbyt porywająco, o dynamice nie wspominając. Reżyser też się nie popisał.

Judge dostał głos Kumy, który dołączam do kolekcji tych niezbyt dopasowanych. Miło było za to ponownie usłyszeć seiyuu Choppera w roli Sanjiego. Dobrze, że tego nie zmienili. Ichiji dostał głos Pięcioraczek z Wyspy Ryboludzi, Niji - Brulee, a Yonji - Nami. W retrosach nie mieli zbyt wiele kwestii, ale i tak fajnie się ich słuchało.

Sensowne wydłużenie odcinka ponownie na plus. Tym razem rozszerzono scenę z Judgem i królami. Szkoda tylko, że tego Luffy'ego tam tak dorzucono bez ładu i składu.

[Obrazek: Sygnatura.png]
18.06.2017 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 137
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 793
Miałam wcześniej skomentować, ale ten tydzień był tak bardzo intensywny. Pomyśleć, że w poniedziałek po zobaczeniu nowości na stronie oficjalnej OP uznałam, że będzie nudno i w ogóle xD

Udało nam się z Kirą znaleźć streama, więc ten odcinek obejrzałyśmy sobie w nocy. Nie wiem czy to był dobry wybór, bo potem byłyśmy tak wkurzone na Judge'a, że nie dawałyśmy rady zasnąć. Jednak podobał mi się. Małym gnojkom fajnych seiyuu dali, zwłaszcza Ichiemu. W sumie głos starego też mi odpowiada.

Nie zabrakło małych błędów. Na przykład spodenki małego Ichiego powinny być koloru odwrotnego do spodenek jego braci, czyli ciemne, a wszystkim dali białe. No Yonionowi źle narysowali brew na jednym kadrze xD W sumie wypatrzyłam to tylko dlatego, że tego screena wrzucili dwa dni wcześniej na oficjalną stronę OP i tak się rzuciło w oczy xD
[Obrazek: nvb_zpsxqfr96tr.jpg]

Mały Sanji jest taki uroczy. Przytuliłabym mocno i nie puściła do tej zgrai małych gnojków. Szkoda, że lanie nie zrobiłoby na nich żadnego wrażenia. Z przyjemnością przygotowałabym w robocie pasek z najgrubszej skóry, aż by bachorki popamiętały.
Cieszę się, że pokazali ścięcie czterech nacji. Szkoda, że nie pokazali kontynuacji walki Sanjiego z młodszym braciszkiem, ale cóż, nie można mieć wszystkiego xD

Ten las jest coraz bardziej creepy xD

Tym razem też wrzucę skany porównujące sceny z anime i mangi :) W sumie jakoś mi się tak wydaje, że ta walka Sanjiego z Judge jest troszeczkę inaczej zrobiona, ale jakoś tak nie chciało mi się sięgnąć do mangi xD
[Obrazek: DCo7mhlW0AUaYEp.jpg]
[Obrazek: DCo7rCmWAAE1nOX.jpg]
[Obrazek: DCo7yb9XUAEgj2o.jpg]
[Obrazek: DCo746VXcAQay01.jpg]
[Obrazek: DCo8i_qXoAAAkDp.jpg]
[Obrazek: DCo8r3oXsAEsyC2.jpg]
[Obrazek: DCo8ypSXUAQmdnh.jpg]
[Obrazek: DCo859CXkAA250r.jpg]
[Obrazek: DCo9C4FXkAA-08A.jpg]
[Obrazek: DCo9JHkXgAAt90V.jpg]
[Obrazek: DCo9QYYWsAA9fGB.jpg]
[Obrazek: DCo9YJPXYAAkcgY.jpg]
25.06.2017 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama