Aktualny czas: 06.06.2020, 23:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Odcinek 793
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 793
Odcinek 793:
Wersja FUNimation

Zapowiedź kolejnego odcinka:

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
18.06.2017 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 793
Taki sobie ten odcinek. Zdarzały się ujęcia fajne, ale były i bardzo słabe. Walka ojca z synem nie wyglądała zbyt porywająco, o dynamice nie wspominając. Reżyser też się nie popisał.

Judge dostał głos Kumy, który dołączam do kolekcji tych niezbyt dopasowanych. Miło było za to ponownie usłyszeć seiyuu Choppera w roli Sanjiego. Dobrze, że tego nie zmienili. Ichiji dostał głos Pięcioraczek z Wyspy Ryboludzi, Niji - Brulee, a Yonji - Nami. W retrosach nie mieli zbyt wiele kwestii, ale i tak fajnie się ich słuchało.

Sensowne wydłużenie odcinka ponownie na plus. Tym razem rozszerzono scenę z Judgem i królami. Szkoda tylko, że tego Luffy'ego tam tak dorzucono bez ładu i składu.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
18.06.2017 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 154
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 793
Miałam wcześniej skomentować, ale ten tydzień był tak bardzo intensywny. Pomyśleć, że w poniedziałek po zobaczeniu nowości na stronie oficjalnej OP uznałam, że będzie nudno i w ogóle xD

Udało nam się z Kirą znaleźć streama, więc ten odcinek obejrzałyśmy sobie w nocy. Nie wiem czy to był dobry wybór, bo potem byłyśmy tak wkurzone na Judge'a, że nie dawałyśmy rady zasnąć. Jednak podobał mi się. Małym gnojkom fajnych seiyuu dali, zwłaszcza Ichiemu. W sumie głos starego też mi odpowiada.

Nie zabrakło małych błędów. Na przykład spodenki małego Ichiego powinny być koloru odwrotnego do spodenek jego braci, czyli ciemne, a wszystkim dali białe. No Yonionowi źle narysowali brew na jednym kadrze xD W sumie wypatrzyłam to tylko dlatego, że tego screena wrzucili dwa dni wcześniej na oficjalną stronę OP i tak się rzuciło w oczy xD
[Obrazek: nvb_zpsxqfr96tr.jpg]

Mały Sanji jest taki uroczy. Przytuliłabym mocno i nie puściła do tej zgrai małych gnojków. Szkoda, że lanie nie zrobiłoby na nich żadnego wrażenia. Z przyjemnością przygotowałabym w robocie pasek z najgrubszej skóry, aż by bachorki popamiętały.
Cieszę się, że pokazali ścięcie czterech nacji. Szkoda, że nie pokazali kontynuacji walki Sanjiego z młodszym braciszkiem, ale cóż, nie można mieć wszystkiego xD

Ten las jest coraz bardziej creepy xD

Tym razem też wrzucę skany porównujące sceny z anime i mangi :) W sumie jakoś mi się tak wydaje, że ta walka Sanjiego z Judge jest troszeczkę inaczej zrobiona, ale jakoś tak nie chciało mi się sięgnąć do mangi xD
[Obrazek: DCo7mhlW0AUaYEp.jpg]
[Obrazek: DCo7rCmWAAE1nOX.jpg]
[Obrazek: DCo7yb9XUAEgj2o.jpg]
[Obrazek: DCo746VXcAQay01.jpg]
[Obrazek: DCo8i_qXoAAAkDp.jpg]
[Obrazek: DCo8r3oXsAEsyC2.jpg]
[Obrazek: DCo8ypSXUAQmdnh.jpg]
[Obrazek: DCo859CXkAA250r.jpg]
[Obrazek: DCo9C4FXkAA-08A.jpg]
[Obrazek: DCo9JHkXgAAt90V.jpg]
[Obrazek: DCo9QYYWsAA9fGB.jpg]
[Obrazek: DCo9YJPXYAAkcgY.jpg]
25.06.2017 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama