Aktualny czas: 25.09.2017, 10:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Odcinek 794
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 794
Odcinek 794:
Wersja FUNimation

Zapowiedź kolejnego odcinka:

[Obrazek: Sygnatura.png]
25.06.2017 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 142
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 794
Oglądając odcinek, pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brwi Judge... Krzaczaste brwi Judge, których przecież we wcześniejszym odcinku nie było. I nawet w zapowiedzi do tego odcinkach takich nie miał. Czyżby po obejrzeniu poprzedniego przyszło odgórne polecenie? W sumie zawsze się zastanawiałam czemu te brwi mu tak dziwnie idą pod tą maskę. Teraz to ma sens. Pytanie tylko, czy kręcone czy nie? xD

Trochę dziwnie to zrobili, skacząc tak po scenach. No, ale i tak nie przeszkodziło mi to w oglądaniu z zapartym tchem. Mały Chopper biegający na czterech raćkach jest taki mega uroczy <3 I ta kicająca Nami xD No i jeszcze mały Sanji, którego znowu miałam ochotę mocno przytulić <3

Uwielbiam Zeffa! Cieszę się, że dobrali mu nawet dość takiego podobnego seiyuu. Czekam na więcej retrosków z Baratie. Mogłabym to bez końca oglądać. Z zapowiedzi screenowych już myślałam, że walną więcej retrosów z ucieczką Sanjiego od Germy, ale na szczęście darowali sobie. I bardzo dobrze, bo to popsułoby całkowicie późniejszy efekt.

Ale nie lubiłam Reiju na początku xD Tutaj też strasznie mnie wkurza i jeszcze ten głos. Pomyśleć, że on do Otohime w sumie należy. Tak jeszcze wracając do poprzedniego, to w mandze umknęła mi jedna fajna rzecz:
[Obrazek: ddvdv_zpswacxypiv.png]
[Obrazek: xfbfc_zpseszrvfcp.png]
Wineczko i papieroski xD Do nich dwóch na pewno pasuje nazwisko Vinsmoke xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2017 20:02 przez Ayo3.)
26.06.2017 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Ayo3 napisał(a):Oglądając odcinek, pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brwi Judge... Krzaczaste brwi Judge, których przecież we wcześniejszym odcinku nie było
Też rzuciło mi się w oczy, ale na nie byłam pewna, czy sobie to tylko wymyśliłam, że poprzednio były tylko czarne kreski, a teraz jest gruby blond. Pewnie Oda wykonał telefon xD

Cieszy, że całkiem nieźle animują te epki. Scena gdzie wkurzony Sanji czochra czuprynę bardzo zapadła mi w pamięć.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
26.06.2017 18:35
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
A mnie początek trochę się dłużył. Znowu zabrakło dynamiki w pojedynku. Fajnie, że twórcy wciąż próbują nie przedłużać istniejących już scen, a zamiast tego dokładają własne.
Dobór muzyki był o wiele lepszy niż tydzień temu.

Martwi mnie trochę zbliżający się Episode, do którego ponownie będą przydzielani ci najlepsi animatorzy :/

[Obrazek: Sygnatura.png]
26.06.2017 20:09
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
Trochę mnie ten odcinek rozczarował. Głównie przez to przeskakiwanie akcji i wracanie nie wiadomo po co do Lasu Pokus. Okej, fajna była ta przyśpiewka, ale ile można. Najpierw mówiąc, że zaatakują z zaskoczenia, wszyscy razem, a potem jedno drzewo atakuje i się głupio cieszą, jak je przerobi na drzazgi.
Germa wyszła lepiej, choć jak tam Sanji oberwał od Judge i leżał na ziemi, to miałem wrażenie, że mi się film przyciął. I żeby nie było, nie mam nic takim "przedłużeniom" ale to wszystko musi mieć swój czas i miejsce, jak np. końcówka, gdzie patrzył na ręce, przypominając sobie tekst Zeffa.

Nieźle za to wyszła rozmowa "z młodszym mną", przyznam, że w mandze nie było to tak "oczywiste" do kogo i kiedy mówi, tutaj, dzięki tym flashbackom chwilowym już nie było wątpliwości.
Także poświęcenie się żołnierza było dobrze pokazane, zwłaszcza, jak się tak na koniec, z krwią na klatce, osunął.

Bardzo na plus za to scena z Brookiem i Pedro oraz tym zdjęciem Jinbe w gazecie. Zrobili z tego niezłą scenę.

Ayo3 napisał(a):Do nich dwóch na pewno pasuje nazwisko Vinsmoke xD

Spoiler :
Nawet tytuł jednego rozdziału brzmiał powiedzmy "niedopałek", ewidentnie nawiązując do końcówki papierosa, jako koniec VinsmokówXD

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

29.06.2017 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 840
Nie oglądam innych anime od dłuższego czas, więc jestem jakoś w stanie przełknąć a czasem i nie zwrócić uwagi na niedoróbki Toei. Ale ostatni odcinek... Był jakiś taki mdły. Dobra była końcówka z kajdankami i to wszystko. Pewnie znajdzie się więcej dobrych scen, jak ta z tym kolesiem przepadającym za sokiem jabłkowym, ale tego gościa ledwo trawię^ Być może zawiniło tu cięgłe skakanie po scenach, jakby jeszcze było co pokazywać.
30.06.2017 15:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama