Aktualny czas: 24.11.2017, 22:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Odcinek 796
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,548
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 796
Odcinek 796:
Wersja FUNimation

Zapowiedź kolejnego odcinka:

Kolejny odcinek, co do którego mam mieszane uczucia. Były bardzo sceny ładne, były też słabe. Przeważały jednak średnie, więc nie ma tragedii. Dało się odczuć przeciąganie, ale nie ma co się dziwić, skoro na podsumowanie ostatnich wydarzeń poświęcono tym razem zaledwie 25 sekund. Trochę słabe było też wykorzystywanie ujęć, które już widzieliśmy (przemiana kwiatów z początku piosenki Mamuśki i fragment sceny w "kościele"). Zapychacz z Linlin i Crackerem na plus.

[Obrazek: e6f93ba90d39cf976d7fd2497614a751.gif]
Toei, trochę pomyślunku [Obrazek: 1.0]

[Obrazek: Sygnatura.png]
09.07.2017 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 796
Pomijając scenkę którą przytoczył Hejs. ( Ona mogła gorzej wyglądać). To ten odcinek ma swoje plusy. Nie wiem, może po prostu unikam czytania dokładnie mang i dlatego nie zrozumiałam co tam dokładnie było. Ale w końcu zrozumiałam o co chodzi z tymi duszami. Swoją drogą niezły motyw, że w kościele pojawia się ktoś, kto zabiera od ludzi za ich zgodą część ich duszy. Jakie to umm... "prawdziwe".
Spodziewałam się, że będzie więcej krakersa, a tu był tylko na sam koniec. Ale nie można powiedzieć by nic się w odcinku nie stało. I walka z lustrzaną i te wszystkie wyjaśnienia. No całkiem niezły odcinek.
10.07.2017 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama