Aktualny czas: 25.09.2017, 08:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Odcinek 799
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 799
Przyznam, że te akcje z Krakersem w mandze przewijałem i zakończenie mnie trochę zdziwiło. Nie sądziłem, że Krakers siedzi sobie w zbroi, niezłe zagranie, choć nie jest też to coś nowego w wykonaniu Ody.
Odcinek był całkiem przyjemny, urozmaicony sceną w Germie i takim wewnętrznym wołaniem o wolność czy sytuacją z Nami, która skrzętnie wykorzytuje Kartę Vivre. Przy okazji mamy tam ładną kreskę i zabawną momentami mimikę.
Także scena w świecie luster była spoko. Chopper tam namawiała Carrot, żeby się nie poddawała, a ta nagle wychodzi na prowadzenie i jego zdziwienieXD Krótko i humorystycznie, jak lubię.
No i walka z Krakersem. Jest dynamicznie, ładne ujęcia, nic się nie rozmywa, przejście w Gear 4 także bez zarzutu. A na koniec imo świetna scena wyłonienia się prawdziwego Krakersa. Najpierw taki cień ze ślepiami i ciah. Było to dość klimatyczne.
Inna sprawa, że moc tego Krakersa mi się nie widzi. Może produkować ile chce ciastek, to trochę tak, jakby był logią ciastek? No ale przecież z tego co rozumiem jak dotąd, on sam nie zmienia się w ciastko, czyli bardziej Paramercia, a ta przecież nic nie produkuje. Tak trudno zaszufladkować ten owoc gdzieś. No i jest lekko naciągany. Tą drogą idąc Ace mógł stworzyć armię z ognia, a Crocodile z piasku itd itd.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.08.2017 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Odcinek 799
Komimasa napisał(a):Inna sprawa, że moc tego Krakersa mi się nie widzi. Może produkować ile chce ciastek, to trochę tak, jakby był logią ciastek? No ale przecież z tego co rozumiem jak dotąd, on sam nie zmienia się w ciastko, czyli bardziej Paramercia, a ta przecież nic nie produkuje.
E? Paramecia może produkować, ale sam użytkownik tym czymś nie jest. Magellan? Mr 3? Oni produkowali truciznę, wosk, ale sami nie mogli się w nią zmieniać (co najwyżej pokrywać). Jaki jest więc problem w tym, żeby Cracker miał to samo z biszkoptem?

[Obrazek: hCuLxPa.png]

02.08.2017 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
Magellan to właściwie do pewnego stopnia się zamieniał sam w truciznę i też wykraczał poza schemat.

Z Galdino masz w sumie trochę racji, nawet więcej, ale Paramercia generalnie wpływała na środowisko, jakoś na władającego, ale nie tworzyła czegoś, to była raczej domena Logii. Poza tym trochę nie pasuje mi ta nieskończoność, o której mówi Krakers, tą drogą idąc Galdino powinien móc to samo, a głupszy to raczej od niego nie jest. Rozumiem z wosku robić różne rzeźby, tort czy ścianę ale z ciastek? On nie ma mocy jako takiej "ciasta" że mamy maź i z niej sobie coś formujemy, tylko taką dziwną, tworzy ciastka a potem je co, kruszy i z tego żwirku pichci rycerzy?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2017 13:41 przez Komimasa.)
02.08.2017 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
Poziom ostrzeżeń: 20%
To jest animowana bajka, nie przesadzaj z doszukiwaniem się realizmu do takiego stopnia xP Luffy nawet nie jest logią a potrafi produkować ogień. Sanji też.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

02.08.2017 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama